www.sudzibas.lv IS Auto pavirši un neatbildīgi

''IS Auto'' autoserviss - pavirši un neatbildīgi

Diagnostika ir tikai mīts, strādā uz aklo (методом тыка). Kaut ko salabo, bet salauž daudz ko citu. Par termiņiem vispār nav ko runāt, tādu nav, tikai tukša muldēšana un darba imitēšana. Atieksme pret klientu neobjektīva (es esmu pats gudrākais un labākais, pārējie muļķi). Tiešām piekritīšu R&D, skrūvē skrūves divi brāļi no laukiem, un viens brūķē muti. Neiesaku ne vienam šo ''auto darbnīcu'' , jo pazaudēsiet tikai naudu un laiku, pēc tam brauksiet uz citu auto darbnīcu, tur Jums arī visu pateiks par šādiem ''meisteriem". Emocijas ļoti negatīvas, gribās piedzerties, kaut gan to daru ļoti reti. Beigu galā piebildīšu, cena un apvalks nesakrīt. Brauciet uz sev zināmu auto darbnīcu, vai pajautājiet par tādu draugiem un paziņām. Jo šī darbnīca ir mēsls no mēsliem.

G

V Valio 08.09.2014

Piekrītu! Mēsls nevis autoserviss!