Īrnieks - Par irnieku

Sargieties staigajosu no viena dzivokla uz citu////robertu stabinu////pers, kods... Ja pareizais///030579-10041//////mana gadijuma aizgaja prom nesamaksajis. Un pats galvenais ar visam dzivokla atslegam... Ja kads sadu tipinu ir redzejis uzrakstiet uz pastu///

L Lina777 31.07.2018

Te nu ir klaji pārkāpts personas datu aizsardzības likums! Šis cilvēks var pret jums sniegt prasību tiesā, un maksāsiet viņam ne mazu kompensāciju + segsiet tiesas izdevumu izmaksas.

KAZA PALASI KURS GADS

Aris22 28.06.2019

diezvai iziretajs zaudees ,jo izireetajs ir izmisis ,kur ta sis ir palicis ar visaam atslegaam ,varbut aizbraucis uz arzemeem un atgriezisies .tajaa bildee nekas taads nav paarkapts ,labi ,ka neatstaja durvis valaa un udens kraanu ..cilveks meklee rokaa

Aris22 28.06.2019

kur tu redzi kazu? par maz tevi apkraapa celojumaa?govs?