LV RU

Īrnieks - Krāpšana

Lūdzu neizīrējiet dzīvokli Mihailam Beļajevam! Vīrietim aptuveni 50 gadu, īrē dzīvokli kopā ar mammu. Pozicionē sevi kā kārtīgus maksājošos cilvēkus. Pēc tam sākas: tad nesamaksāja algu, tad samaksās piektdien, tad pirmdien, tā arī “maksa” no pirmdienas līdz piektdienai un no pirmdienas līdz piektdienai, kamēr abi sapinas pasi savos melos. Netīrīgi, melīgi un bezkaunīgi cilvēki. Meklē īres dzīvokli Vecmīlgrāvī, iespējams Sarkandaugavā.

I

Komentāri (10)

Ivo 02.10.2020

Pisec šitie mantkārīgie izīrētēji, tātad vīrietis, kuram 50 gadi, ar mammu, kurai minimums 70 gadu, skaitās netīrīgi, melīgi un kādi tik vēl nē.
Zini īstenībā es nemēdzu ko sliktu novēlēt cilvēkiem, bet tavā gadijumā tik tiešām novēlu, jo izklausies pēc konkrētas MAITAS, kas nesaprot, ka 50 un 70.gadu vecumā cilvēkiem var rasties problēmas ar finansēm, bet tajā pat laikā viņi kā minimums nav pelnījuši dzīvot uz ielas, novēlu piedzīvot ko līdzīgu.

D Dreiks 03.10.2020

Ivo, Tev ir visas iespējas parādīt piemēru un pieņemt pie sevis to vīrieti un viņa mammu, lai viņiem nav jādzīvo uz ielas.
Un vēl labāk, uzturēt viņus.

Dattebane 03.10.2020

tad paņem viņus pie sevis padzīvot. :)

Ivo 04.10.2020

hmm, atšķirībā no komentāra autora es par maksu nepiedāvāju īrēt dzīvokli, tas kā minimums nozīmē to, ka man vienkārši nav tādas iespējas pie sevis uzņemt kādu.
Pats pēc pieredzes zinu, ka kad man vairāk kā 10.gadus atpakaļ vajadzēja īzīrēt dzīvokli, jo vēl nebija pašam savs, cik iedomīgi un neobjektīvi ir dzīvokļu saimnieki, kas šī iemesla dēļ, kaut arī paši ir pilnīgākās niecības, kaut kādā ziņā cenšās dominēt, un, ja tas nesanāk lūk Tu paliec par "netīrīgu, bezkaunīgu un iedomīgu!".
Tikai un vienīgi šī iemesla dēļ rakstu šādu komentāru. Pievēršiet uzmanību, ka sūdzības autore pati paliek anonīma, es drīzāk uzskatu, ka vajag izvairīties īzīrēt pie tādām kā viņa, nevis otrādāk.

G gadalaiks 06.10.2020

Visticamāk autore ir jau izlikusi viņu ārā un šie īrnieki ir atstājuši cūku kūti.

Nav patīkami, kad tev piecūkā dzīvokli un vēl nemaksā par to un uztaisa komunaļo parādu. Dzīvokļa izīrētājs nav mamma, kam jārūpējās par nelaimē nonākušajiem.

Varbūt īres ieņēmumi ir būtiski, lai parūpētos par izīrētājas ģimeni?

bet nu gaidām Ivo rakstu sēriju - "Kā nemaksāt liekēžiem par dzīvokļa izīrēšanu, ja jūs to nevarat atļauties"

I Ineta11 06.10.2020

Konkrētajai maitai arī ir 50. Viņa saprot problēmas ar finansēm. Bet uzturēt un apgādāt viņus arī nav manos spēkos, ne interesēs, taču iedošu īrnieka koordinātes. Varat ņemt viņus pie sevis. Jo neviens nav pelnījis dzīvot uz ielas, piekrītu.

Perons skaidrā 02.10.2020

Vai nav vienalga kāpēc nemaksā?
Novelc sev sarkano līniju cik ilgi var nemaksāt/cik lielu parādu var īrnieks uzaudzēt, ja to sasniedz, tad viss, gried zaudējumus un met viņus ārā.
Likt katru otro dienu īrniekam taisnoties kāpēc viņam nav nauda ir kaut kādas aptrakušas vecenes nodarbe.

I Ineta11 06.10.2020

Kur Jūs to ņēmāt, ka kāds īrniekam ir licis katru otro dienu taisnoties: viņiem bija dotas daudz citas iespējas, - maksāt pakāpeniski par uzkrātā parāda atmaksu, runāt taisnību, ka nav maksātspējīgi, meklēt citu, saviem ienākumiem atbilstošāku dzīvesvietu un tamlīdzīgi. Cilvēki izvēlējās sēdēt "na haļavu" , taisīt cūcības un melot, kā viens, tā otrs, diemžēl. Šobrīd dzīvoklis ir atbrīvots, taču Jūsu padoms " mest ārā", ja Jūs to nezinājāt, ir nelikumīgs, drīkst tikai ar tiesas spriedumu un zvērināta tiesu izpildītāja klātbūtnē, par ko, protams, ir jāmaksā laimīgajam izīrētājam. Un sacūkots dzīvoklis ir nepierādāms. Ir jābūt ļooti lielai summai, lai tiesātos un vēl kaut ko arī saņemtu.

Perons skaidrā 06.10.2020

taisnība, ar sveci klāt nestāvēju un nezinu kādi dialogu ar īrnieku tur notika, bet šis:

"viņiem bija dotas daudz citas iespējas, - maksāt pakāpeniski par uzkrātā parāda atmaksu, runāt taisnību, ka nav maksātspējīgi, meklēt citu, saviem ienākumiem atbilstošāku dzīvesvietu un tamlīdzīgi."

man liek domāt, ka ar saviem pieņēmumiem neesu daudz kļūdījies.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes