www.sudzibas.lv Īrniekiem Sabojā īrēto dzīvokli

Īrniekiem - Sabojā īrēto dzīvokli

Gribu darit zināmu Cēsiniekiem arī tuvākām pilsētām Valmiera valka utt. Neizīrējiet šiem cilvēkiem Kristīnei Kļaviņai un viņas piegulētājam Raitim Zeibertiņam es ielaidu dzīvot izremontētā un mēbelētā dzīvoklī kuru pēc pusgadu dzīvošanas pataisīja līdz nepazīšanai. Tika sasistas mēbeles sienas utt no atbildības izvairās liekot vainu uz izīrētāju abi ļoti stipri lieto alkoholu. Izlasiet un ja var padot tālāk par tādiem necilvēkiem jo es negribētu lai no tādiem citi ciestu. Telefona nummurus ari maina kā zeķi. Patīk aizņemties kredītus lai var uzdzīvot.

R

J Jānis 1980 02.01.2020

īrnieki sākotnēji ir jāizvērtē ļoti nopietni..līdzīgi kā to dara bankas..skatamie ko laižam savā īpāšumā:)

M Mego izmeklētājs 02.01.2020

Jāslēdz līgums kurā tiek atrunāta katras puses atbildība un drošības nauda

Saivii 02.01.2020

Tik cik bezatbildiigs iziireetaajs, tikpat bezatbildiigi iirnieki.

BondsBonds 03.01.2020

Ceru zini, savā tēmā ieliki sensitīvu informāciju kura tev nepieder.

A aicis24 03.01.2020

Bla bla bla,šitie mūžīgie gudrie komentāri,nevajadzīgie.Jā, jau pilni cietumi ar pārkāpējiem,kuri uzrakstījuši cita cilvēka personas kodus.

P parlegalusaturu 03.01.2020

Saproti ka par norādītu vārdu, uzvārdu un personas kodu, bez tās personas piekrišanas tev draud kriminālatbildība?

R ramata8882 04.01.2020

Atbildu iepriekšējiem komentāriem Ko tas deva ka bija īres ligums protams šie cilvēķi sastāstja policijai visādus brīnumus par mani kā izīrētāju un policija noticēja Vai tad es grūti nopelnito naudu ieguldīju remontā un tad tik vienkāši sabojātu protams kā tā nedariju Policija vienkāši neko negribēja atrisināt.Par tādiem necivēkiem vajadzētu vēl vairāk rakstīt. Un es pariezi vien darīju ka ieliku ar visiem personas datiem Ja pašam pariegalusaturu komentetājam tā sabojātu mantu nu diez vai būtu tik priecīgs .Komentēt jau var visu Protams es nevarēju to cilvēku ādā ielīt un nezināju kādi viņi patiesībā ir.Protams drošības nauda arī tika iemaksāta.Es sevi uzskatu par atbildīgu izīrētāju.

O Otis 04.01.2020

Līdz galam nesaprotu. Jūs sakat ,ka ir līgums, ka ir drošības nauda. Tad jautājums - kas tas par līgumu uz kura pamata nevarat pierādīt, ka īrnieks ir kaut ko sabojājis, nozadzis vai visu citu izdarījis ?
UN.. sūdzības ietvaros tiešām nebija vajadzība pēc personas koda. Beigās var sanāk ,ka abos gadījumos nonākat zaudētājos. Brīdināt un samierināties ? Tad šī ir īstā vieta tādiem cilvēkiem. Bet citiem gudrākiem cilvēkiem viss būtu kārtībā ar līgumiem un iesniegumi arī netiktu atteikti.

R ramata8882 05.01.2020

Atbildu iepriekšējam.Es jau rakstīju ka policija neko negribēja izmeklēt Es iedevu visu liecinieku nummrus kas bija pirms tam tajā dzīvoklī Vajadzēja vel bildes ielikt par tādiem necilvēkiem Ja kādam vajadzēs bildes gan jau atradīs draugos.Protams man ir jāsmierinās. Gan jau kāds viņiem RAGUS aplauzīs.Nē es neuzskatu ka esmu stulbs cilvēks ka nepaņēma iesniegumu.