www.sudzibas.lv Ir Group slikts serviss, ignorēšana

Ir Group SIA Ir Wood - slikts serviss, ignorēšana

Labvakar, arī es vēlos padalīties ar savu negatīvo pieredzi saistībā ar IR WOOD uzņēmumu.
Tuvojas Ziemassvētku laiks un meklējot kādas oriģinālas dāvanas uzgāju šo ir wood mājaslapu, paskatījos piedāvājumu un uzreiz uzrunāja it viss, jo viss taču gatavots no koka un ar latviešu rakstiem, tā kā dāvanu vajadzēja latviešu kultūras mīlētājai un arī tā kā ir Ziemassvētku laiks, es ar savu draugu loku izvēlējāmies pasūtīt svečturu komplektu, bet vēlējāmies to nedaudz personīgāku, tāpēc es uzrakstīju uz viņu ēpastu un vaicāju vai ir iespējams iegravēt latvju rakstus un arī kādu konkrētu tekstu. Pirmkārt jau tas, ka uz ēpastu, kuru es nosūtu no rīta, man atbil tikai naktī, ap 01:30, otrā rītā es atbildu, taču atbildi no viņiem saņemu atkal tikai naktī, labi, tas it kā vēl pieņemami, bet
pēc vairāku ēpastu apmaiņas saprotu, ka to, ko vēlos viņi man var izdarīt un viss ir kārtībā, arī summa ļoti pieņemama, taču sagaidot pēdējo ēpastu no viņiem,viņi jau paši ir sagrozījuši manis teikto un no viena komplekta man jau piedāvā trīs... pat ne piedāvā, bet vairāk gan pārliecinās par to,ka gribu šos trīs.
Tad nu nācās viņiem rakstīt gari un plaši, lai saprot ko tieši vēlos. Beigās uzsvēru, ka šo lietu man obligāti jāsaņem ne vēlāk kā šo ceturtdien, un, protams, ka no mana pēdējā ēpasta viņiem jau astoņas dienas pagājušas, bet ziņas nekādas.. Labi, ka nebiju jau samaksājusi par to.
Taču, protams, ka šī viņu attieksme sagadāja man daudz ķibeļu, jo vēl līdz pagājušās nedēļas beigām, kā muļķe gaidīju atbildi no viņiem!
Cilvēcīgi būtu vienkārši uzrakstīt, ka tas nav iespējams, nevis vienkārši ignorēt pasūtījuma vidū...

R

R Rita. 22.12.2016

Tā kā man neko mainīt nevajadzēja, uzreiz izvēlējos vēlamās preces un samaksāju rēķinu, lai nebūtu nekādas aizķeršanās. Savu sūtījumu gaidu jau no 07.12.. Pēc nedēļas rakstīju, jā, ilgi gaidīju atbildi, bet saņēmu, ka nākamajā dienā izsūtīšot. Joprojām gaidu to "nākamo" dienu. Vairs uz e-pastiem neviens nav pat pacenties atbildēt.