AtrisinātaIr Group - Krāpšana

Labdien. Esmu ļoti nepatīkamā situācijā nokļuvusi pateicoties krāpniecībai ar firmu IR Group. 27.septembrī veicu īpašu pasūtijumu - īpašiem cilvēkiem. Konsultējos ar šo firmu vai ir iespējams izpildīt manu ideju, jo darbi patiešām skaisti, viņi deva zaļo gaismu un rēķinu, ko momentāli apmaksāju. Dāvana nepieciešama bija decembrim. Bet tā kā visu daru laicīgi, neuztraucos par termiņiem. Kad sāku interesēties, kur palicis mans pasūtījums sākās atrunas - eļļa vainīga, piegādātājs nebrauca uz Rīgu , līdz vispār vairs neziņoja par piegādi. "
Šodien ir 12.decembris un ziņu nav. Komunikācija nulle. Nauda iztērēta - dāvanas nav - un vai paspēšu sagāt jaunu - diez vai..Tīri cilvēcīgi - izbojāti svētki. Summa nepilni 50 euro..sajūtas briesmīgas. Visu taču darīju tik laicīgi un mani tā piekrāpa... Neuzticieties!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ieva 12.12.2016

Apskatot kontu secinu, ka 9.decembrī nauda ir atmaksāta. Komunikācija nulle..paldies vismaz par to

I