www.sudzibas.lv Interparts.lv Оскорбления

Interparts.lv - Оскорбления

Ранее была написано жалоба про interparts.lv. Такая же жалоба была написана в фейсбуке, на их странице. Где случилась очередная перепалка. С человеком явно имеющим отношение к interparts.lv так как на его личном профиле рекламируется продукция интерпартс. (это моё личное мнение) . Скриншоты переписки прилагаю. После того как были сделаны скриншоты, он удалил свои комментарии. Ещё раз предостерегаю, обходите стороной этот интернет магазин автозапчастей.

Janis85 26.04.2019

Redzams pierādījums - interparts.lv strādā kaut kādi amatieri vai bezkauņas.
Paldies sūdzības autoram, ka ielika šo ziņu.

G gregs1234i 07.02.2020

man liekas, ka uz ceļiem neesi stavejis

G gregs1234i 07.02.2020

viena resna krievu padauza kaut ko uzraksta, tu uzreiz tici visam kas ir internetā. pati gan jau kādam neiedeva un citi vainīgi :D

A aicis24 27.04.2019

Bet šo es ar nesaprotu,visu savu dzīvi,dzīvo svešā valstī un nemāki iemācīties vietējo valodu.Tulīt teiksi es Latvijā esmu dzimusi,tad kur problēma iemācīties vēl kādu valodu,nevis tikai runāt krieviski.

tak viņā padauza krievu

X xctaps 29.04.2019

Par ko ir runa ? Nesaprotu kas rakstits .. :/

M Mixon 07.02.2020

Sākumā pērc dot tiešām mazāku cenu uz detaļam. Pēc tam kad viņi saprot ka esi jau pieradis pērkot pie viņiem par lētāko cenu. viņi sāk uzgriezt cenu uz augšu man par bremzes diskiem pie viņiem sanāca par 40 eiro vairāk, kad pamēģināju salīdzināt cenas citur no tāda paša ražotāja. Ne ieteicu iepirkties.

G gregs1234i 07.02.2020

visu laiku man ir pa lēto. mož uzvesties nemācēji.

M MaxLV 03.04.2020

Tas nedot tev tiesibas apsaukt cilvēku. Redzams ka pats sakuma uzvedijies ka c**a.