www.sudzibas.lv Interparts.lv Оскорбления

Interparts.lv - Оскорбления

Ранее была написано жалоба про interparts.lv. Такая же жалоба была написана в фейсбуке, на их странице. Где случилась очередная перепалка. С человеком явно имеющим отношение к interparts.lv так как на его личном профиле рекламируется продукция интерпартс. (это моё личное мнение) . Скриншоты переписки прилагаю. После того как были сделаны скриншоты, он удалил свои комментарии. Ещё раз предостерегаю, обходите стороной этот интернет магазин автозапчастей.

Janis85 26.04.2019

Redzams pierādījums - interparts.lv strādā kaut kādi amatieri vai bezkauņas.
Paldies sūdzības autoram, ka ielika šo ziņu.

G gregs1234i 07.02.2020

man liekas, ka uz ceļiem neesi stavejis

G gregs1234i 07.02.2020

viena resna krievu padauza kaut ko uzraksta, tu uzreiz tici visam kas ir internetā. pati gan jau kādam neiedeva un citi vainīgi :D

A aicis24 27.04.2019

Bet šo es ar nesaprotu,visu savu dzīvi,dzīvo svešā valstī un nemāki iemācīties vietējo valodu.Tulīt teiksi es Latvijā esmu dzimusi,tad kur problēma iemācīties vēl kādu valodu,nevis tikai runāt krieviski.

tak viņā padauza krievu

X xctaps 29.04.2019

Par ko ir runa ? Nesaprotu kas rakstits .. :/

M Mixon 07.02.2020

Sākumā pērc dot tiešām mazāku cenu uz detaļam. Pēc tam kad viņi saprot ka esi jau pieradis pērkot pie viņiem par lētāko cenu. viņi sāk uzgriezt cenu uz augšu man par bremzes diskiem pie viņiem sanāca par 40 eiro vairāk, kad pamēģināju salīdzināt cenas citur no tāda paša ražotāja. Ne ieteicu iepirkties.

G gregs1234i 07.02.2020

visu laiku man ir pa lēto. mož uzvesties nemācēji.

M MaxLV 03.04.2020

Tas nedot tev tiesibas apsaukt cilvēku. Redzams ka pats sakuma uzvedijies ka c**a.

S Sašutis777 17.09.2020

Interparts ļoti slikta apkalpošana un attieksme pret pircēju. Sūta sms ar aizvainojošiem tekstiem un draudiem. Preci pārdod bez čekiem, ja detaļa nepareiza nevar atdod atpakaļ. Kur skatās mūsu VID nodokļi netiek maksāti.

E Emils_L 09.11.2020

Nez, man ar interparts.lv laba pieredze. Cenas vienmēr ok. Ej pamekle kur lētāk dabūt.

I Interparts.lv 07.12.2021

Krāpnieki interparts.lv, vienkārši ja kautko iegādājaties tad tikai ar pēcapmaksu, nevajag tam melim neko maksāt. Mājas lapa šī gada jūnijā pēc lursoft datiem ir slēgta, un to izmanto vienkārši lai izkrāptu naudu.

N neeeeeeeeeeee 04.11.2022

Interpats ir krāpnieku bode ar neadekvātu pārdevēju, protams bez čeka.

A AleksejsMih 04.11.2022

Muļķības.. Vakardien pasūtīju pie viņiem klučus..Uzrakstija pat tad kad darba laiks or beidzies. Šodien sanāca ka kluči nav īstie.. uzrakstīju pateicu ka nav īstie..un atsutiju variantus kadus vajag. Bez problēmām pateica ka var apmainīt un ritdien kad būs darba laiks visu norisinasim.
P.S. pasūtīju pie viņiem jau ne pirmo reizi. Visu laiku.. raksta kad varu saņemt. Pretenziju nav. Pagaidam pat negaisos meklēt citus. + Cena ir letak nekā citiem

J Jonjs128 18.07.2023

Neiesaku sadarboties ar SIA InterParts, jo kā rādās, tad īpašnieki un visas iesaistītās personas ir krāpnieki jau vairākās epizodēs. Pēc nelielas informāciju apkopošanas secināju, ka šobrīd ir izveidoti jau 2 uzņēmumi:
1. SIA InterParts, reģ.Nr. 42103092251, reģistrēts 09.04.2019, Rīga, Cēsu iela 18, valdes loceklis Doniks Oskars, pamatkapitāls 2800 EUR
2. SIA InterParts1, reģ.Nr. 40203480038, reģistrēts 26.04.2023, Rīga, Puškina iela 5 - 19B, valdes loceklis Redbaums Rojs, pamatkapitāls 100 EUR
Mājas lapā interparts.lv uzrādīts ir uzņēmums SIA Interparts1 (reģistrēts Puškina ielā 5-19B), savukārt, kad veicat jelkādu pasūtījumu, tad rēķins nāk no SIA InterParts (reģistrēts Cēsu ielā 18) un maksājums ar karti arī nonāk šī uzņēmuma rīcībā. Kontaktinformācijas telefoni abiem gan ir vienādi: +371 22882299 un +371 22992288. Šeit rādās, ka uzņēmums InterParts lēnām tiek transformēts jaunā uzņēmumā InterParts1, kura pamatkapitāls ir viens 100! Pēc paša uzņēmēja teiktā šobrīd notiek restrukturizācija, interneta vietne interparts.lv darbojās, pasūtījumus un maksājumus var veikt, BET naudu atskaitīt atpakaļ nevar (izejošie maksājumi nav iespējami). Izklausās ļoti IZDEVĪGI!
Pēc pasūtījuma veikšanas "uzņēmējs", kas pārvalda šos uzņēmumus Renārs Gailītis, piegādā alternatīvu (lētāku) produktu par pasūtīto. Kā tālāk noskaidrojās, tad šīm uzņēmējam (Renāram Gailītim) šī ir ierasta prakse un uzņēmējdarbības veids:
Pēc tālāk izpētes arī varēja saprast, ka nauda pie preces atgriešanas netiek atdota.

Kā arī SIA Interparts ir PTAC (patērētāju tiesību aizsardzības centra) melnajā sarakstā:

Pirms SIA Interparts un SIA Interparts1 interneta veikals interparts.lv bija SIA Pro Auto Parts pārvaldībā. Pro Auto Parts tika izslēgts no uzņēmumu reģistra 30.06.2021. Attiecīgi šim pašam interneta veiklam jau ir bijušas daudz sabiedrības ar ierobežotu atbildību.
Skatoties arī senāku vēsturi var redzēt, ka Renārs Gailītis darbojos arī SIA Megatel, kas veica dažādas krāpnieciskas darbības.
Papētot vēl tālāk arī secināju, ka iepriekš labās atsauksmes iekš google.com un FB lapā ir veikuši paši "uzņēmēji". Pēdējos gadus gan palikuši slinkāki un slavinājumu ieraksti mazinājušies.

M Malvinne 21.07.2023

Paldies, ka apstiprinājāt manas aizdomas.
Tieši tā arī darbojas- interneta veikals strādā, var veikt apmaksu ar karti tiešsaistē, un, kad pēc laika sāc telefoniski interesēties, kur prece, tev rupji paskaidro, ka neko nesaņemsi jo ir reorganizācija un piedevām visi ir atvaļinājumā,, savu naudu VARI MĒĢINĀT dabūt atpakaļ, rakstot e-pastu. Uz e-pasta vēstulēm neatbild, uz telefona zvaniem arī pēc vienas sarunas nē.