Interneta lielveikals Go up time - krāpšana

Labdien gribētu atturēt potenciālos klientus no iepirkšanās interneta lielveikalā go up time, iespējams krāpnieki pēc pasūtījuma veikšanas nebija ne pasūtījuma, ne arī pieejama internet lapa. Esiet uzmanīgi un neiekrītiet kā es ar cieņu Uldis

Papildināts Uldis49 18.01.2017

Gribu lai sūdzības.lv apmeklētāji paši izlemj par to vai iepirkties konkrētā internetveikalā, vēsture ir tāda, ka es pasūtīju un 05,01,2017, apmaksāju pasūtīto preci, komunikācija ar veikala pārstāvi notika nenoliegšu bet piegādes termiņi tika mainīti dažādu iemeslu dēļ. Preci es saņēmu tikai 18.01.2017., kaut arī bija atzīmēts, ka prece ir noliktavā. Gribu piebilst ka preci vēl neesmu izpakojis, gaidu kad uzlādēsies fotoaparāts. Dotais internetlielveikals GO UP TIME ar klientu krāpšanu nenodarbojas, preci piegādā, bet piegādes laiku gan gribētos īsāku, it sevišķi ja pircējs orientējas uz kādu tieši datumu. Ar cieņu Uldis

U

T Tong Po 15.01.2017

Lielveikals? Nu, ja tu tā domā, tad jau laikam tāds ir.
Zini, es neiepērkos interneta veikalos, kuriem uzņēmuma pamatkapitāls ir 1.EUR, kā arī kuri tiek atvērti īsi pirms Ziemassvētku karstākās pārdošanas - to visu lieliski lursoftā var redzēt bez maksas! Laikam esmu paranoisks, bet man rūp, kam es dodu savu naudu. Tāpēc nepērku šādos mazajos viendenīsos, bet gan pērku vai nu Euronics, vai 1a, vai 220, vai rdveikals. Tur vismaz man ir mazāki riski, ka veikals pazūd ar visu manu naudu, preci, garantijas saistībām, utt.
Tie vienasdienasveikali jau orientējas uz tiem, kas izvēlas pēc lētākās cenas. Nez vai daudziem sanāk ekonomija!
Ceru, ka tas veikals nav "izčibējis" ar visām klientu naudām un precēm, un tu saņemis via nu preci vai naudu.

U Uldis49 15.01.2017

Diemžēl dzenoties pēc zemākas cenas es zaudēju modrību un iekļuvu apkrāpto sarakstā kaut arī es iepirkos pēc Jaunā gada! :(

A azartiskais 16.01.2017

Kas tās par glupibām, veikalam vienkārši tehniskas problēmas bija!

U Uldis49 16.01.2017

tu gadījumā pats neesi iesaistīts tajā lielveikala lietā, ļoti zinošs izrādās esi cilvēks malacis

U Uldis49 16.01.2017

koments domāts azartiskajam

J Janis1984 27.10.2019

Tong po. Euronics, vai 1a, vai 220, vai rdveikals. tie veikali ir vienīgie veiklai? skaties plašāk. tie nav vienīgie un ir arī daud zmazi labi un lēti. vienkārši vajag zināt. Un nevajag runāt ta ka visi tagad tie kas nav tavi standarta sērijas tur 1a 220 un euronics ka tire metami visi ar vienu kārti. Tas ko nevajag pirkt ir lietotas datordaļas kaut kādos datorsalonos-servisos, kur tev uzliks lielu cenu un būs beigās defekti.

A Artjoms Kamenskis 19.05.2020

Pretīgs veikals. Drausmīgs serviss.
Es pasūtīju preci, bija norādīta pieejamība 2-3 dienu laikā, izvēlējos maksājuma veidu-saņemšanas laikā omniva pakomātā. Viņi piezvanīja, teica, ka šāda maksājuma veida nav, jo nav tādu līguma saistību ar omnivu! jums jāmaksā avanss, preci saņemšu 12 dienu laikā! Nu, labi, samaksāju ,veikals nav jauns,par to es dzirdēju un redzēju labas atsauksmes. Pēc 12 darba dienām piezvanīju, pajautāju, kur atrodas prece, viņi teica, ka nākamajā nedēļā tās noteikti atnāks , pēc nedēļas atkal zvanu, piegādes laiks tika pagarināts vēl uz nedēļu! Komentārs- bija problēmas ar transportu un kopumā es visu nepareizi sapratu,man uzreiz teica,ka atnāks pēc 12 darba dienām,nevis kalendāram(šodien jau pagāja 17 darba dienas,bet mājas lapā joprojam preces pieejamība 2-3 dienas), speciāli priekš manim pasūtīja(mājas lapā joprojam preces pieejamība 2-3 dienas)!, pagaidiet vēl nedēļu, tā un tā jau gaidījāt tik ilgi ! Murgs! Es uzrakstīju atteikumu, redzēsim, pēc cik ilga laika atnāks nauda! Es nevienam neiesaku kaut ko pirkt šajā vietā! Krāpšanos! Rupjība!

M Mārtiņš 22.07.2020

Pilnīgi identiska situācija. Gaidu naudu joprojām, pagāja 2 nedēļās.