Interlux travel - spamošana

uz email nāk no šīs kompānijas man emaili lai gan 100% zinu ka neesmu nekad viņu pakalpojumus izmantojis ne aizpildījis atķeksējis kautkur lai nāk man no viņiem emails., kādi jaunumi, ziņas . domādams izmanto sociālos tīklus kur ir pieejamas publiski email adreses un bez personu piekrišanas izplata reklāmu... saprastu ja pieietu uz ielas un iedotu bukletu bet diezgan nepieklājīgā veidā saņēmu šodien un arī pirms tam 7 februārī,.no

"nāk no šīs kompānijas man emaili" - vajag pateikt tiem emailiem, lai nenāk, bet brauc ar taksi.
" domādams izmanto sociālos tīklus" - tas ir pareizi, jo ļoti daudzi nepiedomā pie savas personiskās informācijas publicēšanas soc. tīklos!
"bet diezgan nepieklājīgā veidā saņēmu" - tas ir kā, pirms pasniegšanas pa feisu sadeva, vai?
"saprastu ja pieietu uz ielas un iedotu bukletu" - bet vēl labāk, ja bukleta vietā iedotu 100 EUR!

Aigars31 17.02.2017

nu ja es būtu licis sludinājumu ka vēlos ceļot un meklēju tādu kompāniju vēl saprastu .. galugālā tas liecina par nenopietniem cilvēkiem ar kuriem labāk nesadarboties ... kadēļ tad neatļaut cigarešu reklāmu.. nevienam jau pa purnu tā reklāma nedod bet argumeti tur izskan nenormāli un iebildumi šķiet noklusuši.. . deļ tās reklāmas .. ceļot arī var būt bīstami.. .

" ar kuriem labāk nesadarboties" - WTF? Viņi Tev piespiež ar viņiem sadarboties?
"kadēļ tad neatļaut cigarešu reklāmu" - un tas ir vienīgais, par ko Tev sāp?
"deļ tās reklāmas .. ceļot arī var būt bīstami." - nopietni, izlasīsi reklāmu, aizbrauksi ceļojumā un Tevi reklāmas dēļ uzlaidīs gaisā teroristi, jeb lidmašīnas pilots Tevi, reklāmas upuri, ieraugot aizmirsīs, kā pilotēt?!

Aigars31 17.02.2017

protams spiež tikai k**u .. piedod tu pārspīlē ar to sāp ... spams ir spams... sava veida prostitūcija varbūt tur viņi to tā teikt starp rindiņām piedāvā .. piezvani uzzini

C Cits skolnieks 18.02.2017

Nu cik es zinu inboxā var uzlikt, lai vēstulas, kas satur konkrētus vārdus tiek ievietotas pie spams vai kkā tamlīdzīgi esošā mapē. Vnk ieliec, lai visas vēstules ar vārdu interlux travel tiek iezdzestas

C Cits skolnieks 18.02.2017

Ganjau ka citos epastos ar tā var