Interlux travel - Slikts serviss

Vēlos jums pateikt par slikto organizāciju par avio braucienu uz Norvēģijas fjordiem 30.08.23-02.09.23. Visu skaisto sabojāja nenormālā nīkšana katru dienu. Tas nebija pareizi, kad mūsu avio grupai bija jāpielāgojā grupai kura ieradās ar prāmi. Tas nebija normāli, kad ekskursija sākās no rīta9un beidzās 2naktī. Jo otrai grupai bija brauciens uz prāmi stokholmā. Un mūsu grupai viesnīca bija jāatstāj pl12 kaut gan ieradāmies 2naktī un jādodas uz lidostu. Kur pvadījām līdz pl 20, kad bija paredzēts reiss uz rīgu. Tas nebija normāli, kad mūsu avio grupu atveda pl.10no rīta uz Oslo centru un mums tur vieniem pašiem bija jāpavada līdz 17. Kamēr atbrauca otra grupa. Un tikai tad sākās kaut kāda ekskursija. Utt. Kas beidzās ap20 līdz ar to viesnīcā atpūsties tikām ap pl22. Katrā ziņā esam ļoti vīlušies. Šis brauciens izvērtās par nervu un izturības pārbaudi. Šīs kompānijas pakalpojumus neiesaku un neizmantošu.

05.09.2023

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 06.09.2023

Labdien!
Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, uz to, ka dotais ceļojums  ir grupas formāts, nevis individuāls, un pēc daudziem parametriem ceļojums ir atkarīgs no grupas grafika un loģistikas. Konkrētajā  gadījumā tūre tika apvienota ar autobusu tūri, kas prasīja laiku, lai sagaidītu ar autobusu ceļojošo grupu.
Visa tūres programma, ieskaitot informāciju par maršrutiem, detalizēti aprakstīta mūsu mājaslapā. Šīs tūres galvenais mērķis ir parādīt fjordu reģiona skaistumu, kas paredz braucienus lielos attālumos.
Kas attiecas uz izlidošanas laiku, tiešām mājaslapā bija norādīta informācija par izlidošanu pēcpusdienā. Taču  aviokompānija mainīja grafiku, pārceļot izlidošanu plkst. 11.00 no rīta. Diemžēl ietekmēt aviokompānijas lēmumu mēs nekādi nevaram. Šajā sakarā jums tika noorganizēts aviokompānijas AirBaltic reiss ar rokas bagāžu (kas neietilpa tūres cenā), lai jūs varētu pavadīt papildus dienu Oslo. Jūs saņēmāt ieteikumus no gida, kā pavadīt šo brīvo laiku, kā arī jums tika sniegta informācija par ekspress autobusa servisu līdz lidostai, kuri kursē ar nelieliem laika intervāliem, un  brauciena apmaksai jums tika izsniegti arī naudas līdzekļi.
Ja mēs būtu informēti, ka papildus diena tūrē un lidojums vakarā jums rada problēmas, mēs būtu noorganizējuši  tieši jums lidojumu no rīta, līdz ar to  izbraukt  no viesnīcas būtu nepieciešams plkst.7.00  no rīta. Mēs patiesi nožēlojam, ka tūre nav attaisnojusi jūsu cerības, un ceram, ka nākotnē varēsim piedāvāt jums piemērotākus ceļojuma variantus.

Ar cieņu
Interlux Travel

D

M mamzelite 05.09.2023

vajadzēja vairāk atpūsties un pēc tam sūdzību rakstīt. neko nevar saprast.