AtrisinātaInterlux travel - Rimini

Interlux travel - tas ir "inter", bez "lux".

Braucot uz rimini lidmašīna ielido vēlu naktī. Pēc tam pārbrauciens līdz agram rītam aukstā autobusā bez iespējām sasildīties. Viesnīcā uzzinājām, ka būs papildus jāpiemaksā ("esot maziem burtiņiem līgumā rakstīts") .

Ekskursijas pārsvarā slikti izplānotas, jo dienas vidū, kad cilvēki labprāt izbaudītu itāļu pusdienas, tiek iedota kāda pusstunda, lai ātri parītu uzkodas pirmajā ieskrietuvē. Ekskursiju paketi nav vērts pirkt, jo tur iekļautas tikai tādas vietas, uz kurām var daudz lētāk un bez tizlā laika plānojuma aizbraukt arī ar sabiedrisko transportu. Jēdzīgākās ekskursijas - roma, venēcija, tāpat ir par papildus maksu. No dažām vadītajām ekskursijām devāmies prom, jo gidu tāpat austiņās vai nu nevarēja dzirdēt, vai saprast, vai bija totāli garlaicīgi. Toties paspējām paēst.

Uz boloņu nav vērts doties - veca komunistu pilsēta ar atbilstošu arhitektūru, un tanī par boloņas mērci neko nezina.

Brauciens uz romu ir garš, jāceļas 4 no rīta un autobuss visu laiku kratās, pagulēt nav iespējams. Tomēr pati roma ir to vērta, lai mazliet pamocītos ceļā.

Par viesnīcas personālu gan varētu pateikt daudz laba, it sevišķi par itāļu šefpavāru, kuram dāmas no baltkrievijas un ukrainas mācīja vārīt "makaronus". Vakariņu paketi ir vērts pasūtīt.

Atpakaļceļš uz rīgu pēc nedēļas (7 dienām) jau tradicionāli nakts laikā. Ar to pašu lidmašīnu ielidoja nākamā grupa. Ceļojuma aprakstā norādīts, ka ilgums ir 9 dienas. Rēķiniet nu paši, kā tas ir iespējams:)

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 08.01.2018

Labdien!
Vēlāmies pateikties Jums par Jūsu atsauksmi! Katra klienta viedokli ir svarīgs mums.
Tomēr, rodās jautājums – kāpēc uzrakstījāt savu atsauksmi pēc 4 mēnešiem nevis uzreiz?

Runājot par lidojuma nakts reisu un nakts pārbraucienu – mūsu mājas lapā tiek publicēta ceļojuma programma, kurā tiek izvietota pilna informācija – cikos būs reiss, cik plānots pārbrauciens, kas ir iekļauts ceļojumā cenā utt. Ja Jūs iepazītos ar mūsu programmu – Jums nebūtu līdzīgas reakcijas.
Par ekskursiju pakete – arī ceļojuma aprakstā tiek piedāvāts – iegādāties ceļojumu ar ekskursiju pakete un var arī neizmantot šo piedāvājumu.
Protams, ir daudz citu piedāvājumu ar 4 un 5* viesnīcām un lidojumiem ērtākā laikā, ir arī piedāvājumi ar tiešiem dienas laikā reisiem no Rīgas uz Rimini . Atkal rodas jautājumus, kāpēc tad Jūs neizvēlējāties tos piedāvājumus, bet izvēlāties mūsu budžeta piedāvājumu?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Guntars Rimini 08.01.2018

Paldies par atbildi. Nākamreiz būsim gudrāki - izvēlēsimies citus variantus. Šāds budžeta piedāvājums tiešām nav priekš mums. Iespējams, citiem tas ir ļoti piemērots. Pirkums bija vairāk spontāns, jo atkrita viens cits brauciens.

Salabojot autobusa amortizatorus un kondicionieri jūs jau būtiski uzlabosiet komforta līmeni.

Pēc brauciena mums neiedeva aptaujas anketu, kā citiem, tāpēc izteicos šeit.
Komentārs ir 4 mēnešus pēc brauciena, jo radās piemērots brīdis beidzot izdarīt iepriekējā gadā neizdarītos darbus, ja tas jūs interesē.

S stellas 07.01.2018

Nu Boloņai ar boloņas mērci nav nekāda sakara. Un domāju, ka tā ir daudzkārt senāka par komunistiem.
Autobuss kratās ;) Var arī pasūdzēties, ka Romā Kolizejs pussabrucis.