www.sudzibas.lv Interlux Travel Paldies par perfekto darbu

Interlux travel - Paldies par perfekto darbu

Labdien!

Vēlos izteikt lielo paldies turfīrmai interlux travel par perfekto darbu organizējot braucienu uz itāliju no 15. Jūnija līdz 25. Jūnijam.
Lielais paldies firmas darbiniecēm Sintijai un Valerijai par ātru un korektu apkalpošanu. Visu paskaidroja un izstāstīja.
Autobusa šoferi jurijs un andrejs ir sava aroda pratēji un profesionāļi - īsi asi.
Grupas gids vladimirs spēja visu organizēt raiti un stāstīt interesanti, un saistoši.
Esam ļoti apmierināti ar šo braucienu.

Pārs ieteikumi:
1) organizējot tik tālu ceļojumu (~ 5 000 km) autobusā tomēr ir jābūt tualetei darba kārtībā un tai ir jābūt pieejamai.
Īpaši, ja ceļojumā ir mazi bērni.
2) padomāt, vai tiešām nevarētu saplānot visu tā, lai:
a) vīnē nebūtu jāpavada 9 stundas. Tā bija nīkšana un laika lieka tērēšana.
B) atpakaļ ceļā Polijā arī 24 stundas pavadītas viesnīcā.
Labāk šo dienu piedāvāt pavadīt pie jūras un baudīt vasaru Itālijā.
(saprotu, ka tas jautājums ir saistīts ar šoferu darba stundām, bet tomēr jāņem vērā, ka braucienā piedalās 2 šoferi, kuri nomaina viens otru) .

Paldies.
Uldis

30.06.2023

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 30.06.2023

Sveicināti!
Pateicamies, ka veltījat laiku, lai izteiktu savu viedokli. Mums ir svarīga atpakaļsaite ar tūristiem mūsu ceļojumu kvalitātes uzlabošanai. Mēs vienmēr ņemam vērā tūristu ieteikumus, kā piemēram laiks, kurš tiek pavadīts Vīnē, savulaiku tika ieplānots pēc tūristu lūgumiem, kas vēlējās pakavēties ilgāk šajā pilsētā. Esam priecīgi, ka ceļojums kopumā Jums ir paticis un sniedzis gandarījumu. Vēlreiz pateicamies par atsauksmi un, ka izvēlaties ceļot ar mums. Ceram uz tikšanos kādā citā mūsu organizētajā tūrē.

Ar cieņu
Interlux Travel