Interlux travel - Paldies!

Paldies par labi noorganizēto ceļojumu uz Itāliju 2019.g. 20.-27.aprīlī. Gids Jurijs ar savām zināšanām un ieinteresēto attieksmi prata radīt diezgan plašu ieskatu ne tikai par tūrisma objektiem, bet arī par Itālijas kultūru, personībām un itāļu dzīvesveidu, tā ka ceļojums nebija tikai virspusējs skrējiens caur Milānu, Veronu, Florenci, Pizu, Romu, Venēciju, Sanmarino. Jurijs mūsu interesēs pārkārtoja ceļojuma grafiku atbilstoši laika apstākļiem, rūpējās par mūsu pašsajūtu skrēja meklēt nomaldījušos ceļotājus. Īpaša atzinība šoferim Zigim, kurš prata veikli manevrēt pieblīvētās stāvvietās, visur ierasties laikus un nekurnēt par mūsu kavēšanos. Sirsnīgs paldies Zigim par to, ka atveda man uz lidostu autobusā aizmirsto telefonu!

04.05.2019

E