www.sudzibas.lv Interlux Travel Neatbistība īstenibai

Interlux travel - Neatbistība īstenibai

Atvaļinājums Gruzijā, batumi, kūrorta pilsēta, ar ļoti skaistām bildēm skatu uz jūru. Līdz jūrai
70-100 m, kluss rajons, tā mums tika piedāvāts, bet īstenībā, skats pa logu-automazgātuves, pusgruvušas mājas, šķūņi un izkarināta veļa.
Pa naktīm gulēt nevarējām, jo nepārtraukti brauca fūres, mašīnas, sajūta bija kā esam maģistrāles vidū, kā arī ātrā palīdzība, jo blakus bija slimnīca.
Līdz jūrai bija vairāk kā 1 km.
Nevienu reizi pie mums nebija atnākusi mūsu kontaktpersona, mēs pat nezinām vai tā bija sieviete vai vīrietis. Uz problēmām kas mums rādās atpakaļ ceļā, reakcija bija gandrīz uz nulli, mēs ātrāk uzzinājām informāciju no citiem cilvēkiem (lidostas darbiniekiem) , nekā no mūsu atbildīgas personas.
Visiem no šīs organizācijas bija vienalga, kā mēs tur nokļuvām, vai viss mūs apmierina, neviens nepainteresējās ka mums iet, daudzi no mūsu grupas pat nav saņēmuši informāciju par tālāko rīcību.
Esam ļoti vīlušies un esam pārguruši no tādas Atpūtas.

Organizācija ļoti slikta, serviss ļoti slikts, vienaldzība sit augstu vilni.

Nevienam neiesākam šo ceļojumu.

Un arī neiesākam ielaisties ar šo firmu.

27.07.2022

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 01.08.2022

Labdien !
Esam iepazinušies ar jūsu pretenziju par ceļojumu uz Batumi un vēlamies vērst uzmanību uz sekojošo:
Par viesnīcas izvēli : mūsu mājas lapā jebkuram klientam ir pieejama informācija par viesnīcām veicot
rezervāciju, pirms līguma noslēgšanas un ceļojuma apmaksas ! Jebkuram klientam ir iespēja izvēlēties savām vēlmēm un prasībām atbilstošu viesnīcu. Mūsu mājas lapā ir pieejamas rezervācijai dažādu kategoriju viesnīcas - 3* vai 4* vai 5*. Mēs arī piedāvājam citus izmtināšanas variantus pēc klienta individuāla pieprasījuma. Protams, viss ir atkārīgs no klienta budžeta. Diezgan dīvaini, ka jūs nezinājāt un nepajautājāt menedžerei detalizētāku informāciju pirms brauciena par hoteļi kurā dzīvosiet.
Par tūres organizāciju Batumi : nevienai no iepriekšējām ceļotāju grupām nebija nekādu sūdzību un pretenziju. Katram ceļotājam pirms brauciena, kopā ar avio biļetēm tiek sūtīta info lapa ar gida, šofera kontaktiem u.c. ar tūri saistītu informāciju. Turklāt Batumi grupas ceļojumiem Whatsapp lietotnē tiek izveidots speciāls tūres grupas čats, kurā katrs ceļotājs tiek uzaicināts operatīvai informācijas saņemšanai un apmaiņai. Ceļotāji whatsapp čatā var uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no grupas vadītāja/jas vai gida. Jūs arī bijāt tūres grupas čatā.
Visus mūsu ceļotājus sagaidīja lidostā un aizveda uz viesnīcu. Jums ar transfēru turp nebija nekādu problēmu. Mums nav skaidrs kādas tieši problēmas jums radās atpakaļ ceļā. Lidojuma kavējuma gadījumā ar visiem tūristiem bija kontakts, grupa bija informēta. Jūs varējāt arī sazināties telefoniski ar jūsu menedžeri, vai mūsu centrālo ofisu. Katrs klients var uzrakstīt mums pa tiešo e-pastu, lai atrisinātu radušos situāciju operatīvi.
Mums žēl, ka jums ir izveidojis negatīvs priekšstats par atpūtu ļoti viesmīlīgajā valstī Gruzijā.
Uzskatam, ka jūsu pretenzijai nav pamatoti iemesli.

B Bez_vārds 27.07.2022

Diemžēl,tā ir,ka brauc uz austrumiem. Rietumos ir drusku cits līmenis, kāpēc nebraucām uz turieni? Protams, tad būtu citas cenas un uz vietas ar nebūtu lētāk nekas,bet ja grib ietaupīt, jābrauc uz, gruzijām un citām psrs valstīm. Paldies,par kūkām uz to pusi toč nebrauktu.

P PatiesiibasMeka 28.07.2022

Uzmanību! VLADLENA IR IERAUDISES! Drēbes turpmāko nedēļu pusotru mazgāt nedrīkst!