Interlux travel - Maldināšana

Interluxtravel nedaudz maldina tūristus un raksta neprecīzu informāciju par ekskursijām horvātijā. .
1. Netiek minēts aprakstos, ka plitvices ezeros tiek ieta vidējā taka, kurā apskata nelielu daļu no šī lielā, fantastiskā parka. Viss norisinās vidējā tempā, nepārtrauktā gājienā, tūristiem nav pietiekoši daudz laika apskatīties un izbaudīt skaistos ūdenskritumus, jo jāskatās zem kājām, lai nepakristu. Aizbildinās ar to, ka ir dažādi vecumi, tas nav attaisnojums, jo pēc tam ved uz degustācijām, kur laiks ir dots bez īpašiem ierobežojumiem. Manuprāt, svarīgāk ir apskates objekti, nevis degustēšana, šai lietai ir jābūt pakārtotai, nevis tā ir ietverta uz apskates objektu laika rēķina.
2. Cenas nav kā latvijā, tās ir krietni augstākas, sevišķi sezonas laikā, kaut gan, firmas pārstāvji saka, ka ir tādas pašas cenas. Tas rada stresu, ja ir paredzēta konkrēta tērējamā summa.
3. Uz vietas tiek piedāvāta karte ar visdārgākajiem restorāniem, ar kuriem, acīmredzot, ir slēgts kontrakts. Tāpēc labāk skatīties, ko piedāvā google kartē var atrast dažādu piedāvājumu par pieņemamām cenām.
4. Zivju pikniks, kas solīts, izrādās vienkārša pasēdēšana kafejnīcā.
Tie ir mīnusi, viss pārējais-lidojums, izmitināšana, gidi, šoferi ir labā līmenī.
Ir, kur augt!
2019. G.29. Augusts

29.08.2019

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 30.08.2019

Labdien!

Paldies par izteikto viedokli, mums ir ļoti svarīgs klientu viedoklis. Esam izskatījuši Jūsu sūdzību un sniedzam sekojošu atbildi:

Nacionālā parka "Plitvices ezeri" platība ir 29 482 hektāri. Izstaigāt parku vienā dienā ir praktiski neiespējami. Grupas vadītājs izvēlas pašu pieejamāko un piemērotāko ceļu, ņemot vērā tūristu vecuma grupu un fizisko sagatavotību.

Ja grupas vadītājs redz, ka kāds no grupas iet lēnāk, viņš gaida, lai neviens neapmaldītos, turpretim, ja viss rit raiti un neviens neatpaliek, tad grupas vadītājs palielina tempu.

Pēc ekskursijas beigām, visi sēžas autobusā un pa ceļam taisām pieturu ceļa malā, kur var nodegustēt sierus, medu un stipros dzērienus. Katram tūristam pēc degustācijas ir iespēja iegādāties degustētās preces.

Vēlamies arī atzīmēt, ka mums nav līgumu kā arī kontaktu ar restorāniem, tavernām vai kafejnīcām Horvātijas teritorijā.

Kas attiecas uz izbraucienu ar kuģīti, tūres programmā ir rakstīts: Programmā iekļauta arī apstāšanās, lai nopeldētos vienā no salas līcīšiem, paēstu garšīgas pusdienas vietējā restorāniņā, izvēloties kādas no svaigi ķertajām zivīm.

Brauciena laikā ir paredzēta apstāšanās, lai paēstu pusdienas, kur tiek pasniegta patiešām liela porcija no zivju vai gaļas ēdieniem, atkarībā no klienta velmēm.

Ar cieņu,
SIA INTERLUX TRAVEL