www.sudzibas.lv Interlux Travel Klientu maldināšna

Interlux travel - Klientu maldināšna

Neceļojiet ar interluxtravel, jo lielāko ties plānotie atpūtas braucieni ar šo ceļojumu aģentūru atpūtas vietā izvēršas par diezgan izaicinošu pārbaudījumu. Lūk neliels ieskaits kas notiek ceļojumā Portugāle - Algarves piekraste. Kurā man paziņa piedalījās 2017. Gada oktobrī. Nekur tas nebija norādīts, bet uz vietas viesnīcā tika pateikts kad brokastis būs no rīta līdz 9.00, sākumā likās neticami, jo brīvdienās tomēr gribās ilgāk pagulēt un pirmos divus rītus apmeklējot brokastis, bija sajūta kad tās bija otršķirīgas. Vienu rītu aizguļoties un ejot uz brokastīm pēc 9.00, bija pārsteigums par bagātīgajām brokastīm. Jautājot oficiantiem izrādījās, kad mūsu grupai izvēlētas zemākas klases brokastis. Vai par to nebūtu jāinformē braucēji pirms braukšanas, nebūtu problēmu piemaksāt. Paziņa par šo problēmu rakstīja interluxtravel mājaslapā sadaļā atsauksmes, bet tā arī viņas atsauksme šai sadaļa neparādījās. Tur tikai gozējās viss labākās atsauksmes. Tāpat dīvains pasākums bija ekskursijā seviļā. Ģide visiem piespieda pirkt austiņas par 6eur, tas esot obligāts pasākums, jo tādi ir likumi spānijā. :) tāpat sekojiet līdzi citām ceļojumu aģentūrām, jo tagad interluxtravel piedāvā savus braucienus pārdod citiem un tikai lidostā saproti kad esi iekūlies tai pašā interluxtravel apmānā.

I

I Ieva M 04.02.2018

Камаз Отходов - runa iet par Interluxtravel klientu maldināšanu, neesmu vēl nevienas tūrismu aģentūras darbībā šādu klientu maldināšanu novērojusi, kad tev jājūtas otršķirīgam, ja Interluxtravel grib piedāvāt zemāku cenu tad arī jānorāda kad ņemiet vērā brokastis nebūs standarta, bet būs zemākas klases, ja gribi standarta tad papildus jāpiemaksā.

veesaa007 04.02.2018

Nesaprotu- ceļojumā bija Ieva vai viņas paziņa? Jebkurā gadījumā- ceļojumos dodas, lai ko redzētu no pasaules, nevis galvenais ir brokastis un agrā celšanās. Cilvēki, protams, ir dažādi, bet braukt uz Portugāli un gulēt līdz pusdienas laikam?! Tak izgulēsies mājās. Kādēļ vispār doties ceļojumā?

I Ieva M 04.02.2018

veesaa007 - runa iet par Interluxtravel klientu maldināšanu neesmu vēl nevienas tūrismu aģentūras darbībā šādu klientu maldināšanu novērojusi, kad tev jājūtas otršķirīgam, ja Interluxtravel grib piedāvāt zemāku cenu tad arī jānorāda kad ņemiet vērā brokastis nebūs standarta, bet būs zemākas klases, ja gribi standarta tad papildus jāpiemaksā.