www.sudzibas.lv Interlux Travel Interlux Travel neapkalpo cherry.lv un citylife.lv kuponus!

Interlux travel - Interlux Travel neapkalpo cherry.lv un citylife.lv kuponus!

Kā vidējais aritmētiskais LV iedzīvotājs plānoju un kaukulēju kur ietaupīt, ko labāk iegādāties...
Kuponu portālos iepēros visai bieži - pērku gan ēdināšanas kuponus , gan kādas preces, gan arī izklaides un atpūtas ceļojumus... Manuprāt sistēma strāda labi un neko nosodošu vai nekorektu nesaskatu, bet ne par to šoreiz. Šoreiz par to, ka savu saimniecisko darbību pārtraucis kuponu portāls - līderis cherry.lv un citylife.lv, itkā jau nav traki, ka tas aizklopējies, jo jau citi saiti ar līdzīgu piedāvājumu, bet sašutums par izvērtušos situāciju kas tieši man šobrīd ir ļoti aktuāli. Iegādājos braucienu caur cherry.lv uz braucienu ko piedāvā Interlux travel. Tūrfirma neapkalpo cherry iegādātos kuponus un uz braucienu es netieku, neskatoties uz to, ka naudu esmu samaksājis!

Kā paskaidroja PTAC SIA Interlux Travel pienākums apkalpot iegādātos kuponus, taču Interlux Travel to nevēlas darīt , pamatojoties uz to, ka cherry.lv esot viņiem parādā. Vai tiešām tie, kuri jau laicīgi plānojuši savas brīvdienas paliks ar "garu degunu"?

C

I Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 27.05.2016

Labdien,

Paldies, par Jūsu komentāru saistībā par Jūsu ceļojumu.

Dotajā brīdī vēlamies Jūs informēt, ka Cherry.lv ir starpnieks, kas pārdod mūsu pakalpojumus,un Jūs iegādājāties šo ceļojumu no viņiem, apmaksu par Jūsu kuponiem mēs neesam saņēmuši. Kā arī akcijas noteikumos ir rakstīts,ka iegādātie kuponi ir jāpiereģistrē mūsu mājas lapā 24 stundu laika Interluxtravel.lv, kas netika izdarīts, līdz ar to, jau var teikt, ka šis kupons var būt anulēts.

N nata6a 30.05.2016

Таким образом кантора признает себя кидалой клиентов. Ведь тот же Cherry продавал именно их услуги, значит они отвественны перед клиентом за предоставление услуги. Лично я вношу эту кантору в чёрный список и буду их остерегаться.

J jjjjaaammm99 27.05.2016

Cherry ir paradaa gandriiz visam firmam, kuri bija izlikushi savus pakalpojumus tur. Pakalpojumi ir neapmaksaati!!! Visa nauda ir pie cherry vadiibas. Vini vienkaarshi kraapj cilveekus... ka firms var Jus apkalpot, ja nav sanjemta maksa par pieda aatu celojumu??

K Kristīne Vīgante 27.05.2016

Tieši tāda pati situācija.
Es, kā sadarbības partneris jau saprotu, ka naudu par jau iegādātiem kuponiem nesaņemšu, to apstiprināja PTC konsultacijā pa telefonu, jo kad iestāsies parādu piedziņa, viņi būs izsludinājuši maksātnespēju (PTC teiktais).
Labi man nav liela skāde, nopelnīsim, bet interesanti ir tas, ka pusotru mēnesi atpakaļ, bija jau zināms un apzināti tika maldināts sadarbības partneris. Izklausās pēc plānotas krāpšanas. Smaržo pēc kriminālatbildības....

J jjjjaaammm99 27.05.2016

Kristiine, pilnigi Jums piekriitu!!!

S smss 27.05.2016

Tieši tā. Mums arī viņi parādā lielu summu, bet visās intervijās melo, ka samaksāja gandrīz visiem partneriem. Un klientiem sola, ka viss būs kārtībā un vēl mājas lapā savā dod linku uz ptac mājas lapu. Kā nav kauna..
Un ne viena vārda ziņu portālos nav par apkrāptiem sadarbības partneriem.

V vlad33446677 28.05.2016

Чего это комерсы тут распетушились! Поставили акцию на портале - потребители её купили - будьте добры предоставить услугу! А ваши финансовые вопросы с купонный порталом решайте сами. А то пишут, здесь, бедные, как их обманули... Типа, пожалейте... Сейчас разрыдаюсь прям... То что произошло - это издержки вашего бизнеса и нечего стрелки на клиентов переводить. Попробуйте хоть кого-нибудь не обслужить по купона - штрафов не оберетесь.

I Ievava 29.05.2016

Man tieši tas pats. Negribās jau arī tam Interlux Travel sagādāt tādas galvassāpes (jo viņiem to neapmaksāto ceļojumu kuponu drošvien pāris simti), bet kaut kā sevis arī žēl. Par kaut kādu pārdesmit eiro vērtu kuponu nospļautos un ietu tālāk, bet 500 eiro kaut kā negribās tā vienkārši aizmirst.

V Vineta78 30.05.2016

Mana kolēģe ,diemžēl, ir to nelaimīgo skaitā, kuriem tika uzteikts brauciens. Lai gan summa vienai personai maza - kopā viņa iegādājas vairākas biļetes ģimenes braucienam. Visi paliek bez plānotajām brīvdienām. Skumji, dēļ šī nesmukuma tagad cilvēkiem zudīs uzticība godīgiem portāliem un tūrfirmām. Bet es aicinu izvērtēt un tomēr meklēt lētākus risinājumus un iespējas tās pašas preces un pakalpojumus iegādāties , jo veiklalos cenas ir bezkaunīgi augstas, savukārt šādos portālos tiešām ir iespēja tos pašas preces iegādāties uz pusi ,vai pat vēl vairāk, lētāk.

Esam uzmanīgi!

T Tong Po 21.06.2016

Vācaties kopā un vēršaties ar kopīgu prasību tiesā pret šo operatoru. Naudu saņemsiet, vai arī šis operators aizklapēsies ciet. Šeit ir pilnīgi skaidrs, ka klienti var vinnēt. Apvienojaties, lai jurista pakalpojumi lētāki un materiāli apvienojami vienā lietā, kas parāda nodarījumu apmēru.

G Guna Ribacenoka 19.06.2019
Pateicība

Liels paldies par jauko ceļojumu Tbilisi-Erevana,05.06.19. - 13.06.19. Loti piesatinata, jauka programma. Gidi-Andrejs un Lilit-Kolosali, zinoši, labi audzināti. Šoferis shota, sava amata meistars.
Serviss - augstakāja līmeni, viesnīcas, super.. Ar draudzeni braucam pirmo reizi ar jūsu kompāniju, liels paldies par neaizmirstamo braucienu. Tagad tikai ar jums ceļojumos! Ja vel ar tandēmu Andrejs, shota - tad uz pasaules malu gatavas ceļot. Liels paldies!

S Sudzibas.lv Admin 19.06.2019

P Pelekais Latvietis 19.06.2019

Šeit ir sūdzības nevis pateicības un rakstīt sev pozitīvas atsauksmes ir nožēlojami.