www.sudzibas.lv Interlux Travel Gide Turcija krāpj naudu

Interlux travel - Gide Turcija krāpj naudu

Gide Turcija Katerina 05.2023. velk laiku garuma, paņem naudu par Topkapi pili 650 liras kur jābūt iekļautām ari haremam, beigas pasaka 'mēs esam liela grupa tur nelaiž'. Reāli nopērk biļeti pa 500 bez harema, 150 liras no cilvēka kabata. Loti liela vilšanās. To protams sapratām tikai vēlāk. Un pēc programmas nekādu hipodromu ari neredzējām. Tādu 'gidi' vispār jāatstādina. Vairs ar šo kompāniju nekur nebrauksim. Piemaksājam par blakus vietām lidošanas laika, kas netiek izpildīts, labi ka atgrieza vismaz naudu. Bet to, ka esi turpat blakus un tevi nelaiž apskatīties par ko esi samaksājis, kamdēļ vispār cilvēki brauc, nemūžam nepiedosim.

31.05.2023

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 07.06.2023

Labdien
Sia ,,Interlux Travel,, ir rūpīgi pārbaudījis Jūsu sūdzībā norādītos faktus un izvērtējis to pamatojumu. Esam sazinājušies ar gidu, lai saņemtu skaidrojumu, kā arī esam sazinājusies ar citiem tūristiem no Jūsu grupas un saņēmuši atsauksmes par gida darbu un viedokli par ceļojumu kopumā. Apkopojot visu mūsu rīcībā esošo informāciju vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka uz ieejas biļetēm muzejā ir norādīta cena par kuru tās ir iegādātas. Līdz ar to Jūs esot uz vietas varējāt pārliecināties, ka konkrētajā gadījumā biļetes bija iegādātas par pilnu cenu, visai muzeja apskatei. Ņemot vērā, ka gidam ne tikai jānovada ekskursija, bet vēl ir jāievēro ekskursijām paredzētais laiks. Jūsu grupā bija daudz cilvēku gados, kuriem bija sarežgīti turēt ekskursijas aktīvo tempu. Mēs saprotam Jūsu vilšanos, ka neizdevās apmeklēt Topkapi pils harēma daļu, taču tas ne vienmēr arī ir atkarīgs no gida. Harēma daļas apmeklējumu regulē pils iekšējās kārtības dienests. Šī muzeja daļa ir ar mazām, šaurām telpām, kur lielām grupām sarežģīti pārvietoties un ne reti gadās,ka apsardze liedz ieeju harēmā, jo iepriekšējās grupas vēl nav pametušas objektu. Balstoties uz informāciju no gida, kuru apliecināja citi Jūsu grupas tūristi – grupa pati balsojot pieņēma lēmumu, ka ir vajadzīgs ilgāks pārtraukums atpūtai, kā arī pilnvērtīgas pusdienas. Līdz ar to bija nepieciešams atteikties no harēma daļas apmeklējuma, jo pretējā gadījumā Jūs nokavētu citu objektu apmeklējumu, vai arī tad vajadzētu ziedot ar atpūtu un pusdienām. Balstoties uz saņemtajām atsauksmēm no citiem Jūsu grupas tūristiem mēs neredzam pamatojumu Jūsu sūdzībai. Atsauksmes par gidu ir labas un neviens izņemot Jūs nekādas pretenzijas nav izteicis par negodīgi praksi vai ko tamlīdzīgu. Mēs saprotam Jūsu vilšanos, ka neapmeklējāt tik ļoti iecerēto objektu, taču šoreiz tam bija objektīvi iemesli.

Ar cieņu
Interlux Travel