Instaapvai - Krāpšana

Gribat sev jaunu skaistu krosu pārīti? Padomājiet divkārši, pirms mēģinat ieekonomēt!

13. aprīlī veicu pasūtījumu - pasūtīju 2 pārus apavu. Lēta naudiņa, toties piegāde solītā - 15-25 darba dienas. Lūk, 17.maijā (iekļāvās pat solītajos datumos - 25 darba dienas pagājušas) atnāk sms no omnivas, laimīga dodos saņemt savu pasūtījumu, un 2 pāru vietā saņemu 1, pilnīgi citu modeli apavu. Tolaik viņiem vēl nebij saziņas tālr.nr. tāpēc centīgi mēģināju pieklauvēties rakstot caur to pašu instagramu, jautājot, kas par lietām, kur ir otrs pāris? (Nerunājot par to, ka pirmais atnācis pilnīgi cits) uz ko seko atbilde - ceļo, drīz būs.
Pēc laika viņu "servisam" parādās klientu apk.nr., protams, nevarēju palaist tādu iespēju garām, un uzzvanīju, painteresējoties, nu, kur tad ir, mans otrais apavu pāris? (atgādināšu, abi pāri tika pasūtīti vienā pasūtījuma reizē!) uz ko atkal sekoja atbilde, ka vēl ceļo, taču drīz pavisam būs.

Tā nu pagājušas 46 darba dienas. Tā kā neatbild uz zvaniem, uzrakstīju sms, painteresēties, nu kad jau būs mani apaviņi? No pirmās reizes, jau neatbild, vajag sūtīt "?" lai dabūtu kaut kādu atbildi, uz ko atbilde seko šāda - jūsu pasūtījums jau ceļo ar omnivu. Prasu, lai atsūta izsekošanas numuru. Uz ko atbild, ka uzzvanīs Omnivai, uzzināt to. Un, protams, ka neatbild.
Šo viņi atbildēja 11.jūnijā. Kā zināms, omnivas piegāde ir D+1, nu maksimums 2 dienas. Šodien ir 14.jūnijs, un, protams, nekas nav atnācis uz omnivu. Izdomāju uzzvanīt Omnivai pati. Saņēmu konkrētu atbildi - nekas nav izsūtīts uz manu numuru.

Tā bezcerīgi cenšoties sazvanīt šo burvīgo servisu, ar kaut kādu EMĪLU VITKOVSKI priekšgalā, kurš viss ir pārbāzts ar "labajām atsauksmēm", plānoju, cik tālu vajadzēs iet, lai atgrieztu vismaz naudu par neizpildīto pasūtījumu.

Pielikumā pievienoju foto ar pasūtījuma apstiprinājumu, un to, ka veicu apmaksu.

Dainis 14.06.2018

Jūs taču saprotat, ka esat ''Ķīnas'' Nike pasūtījusi? Oriģināli šie apavi lai ar kādu atlaidi būtu, šādu summu nemaksā, jums vienkārši jāgaida kamēr no Ķīnas atnāks.

Z Zaneneiiite 03.07.2018

Samanta, kā varam sazinātie PM?Plānoju griezties ar iesniegumu policijā.Varbūt jāapvieno spēki?