www.sudzibas.lv Inguna Romane Nepatīkams "dakteris"/

Inguna Romane - Nepatīkams "dakteris"/

Ļoti nepatīkama ārste Inguna Romane! Ļoti rupja lai būtu "ginekologs"- ārsts kuram parāda visintimakas vietas! Man pietika tikai ar to ka viņa paprasīja manu mēnešreizu datumu un personiskos dokumentus, lai saprastu, ka šis cilvēks ir neprofesionālis! Es vienkārši neiesaku iet pie viņas!!

I

Inženieris 17.06.2015

A ko viņai vajadzēja prasīt? Tavas vagīnas dziļumu?

A artur pirozkov 17.06.2015

Tāda pati ir Inguna Zupa Cēsīs.Ginekoloģija kā konveijers.piķi rauš, nodokļus nemaksā, ar klientu runā labi ja 10 min.hormoni-visām vieni.Tā ir sistēma.
D.Matules privātprakse viņas mājā Stabu ielā ir kas līdzīgs, tikai tur cenas ir TĀDAS, ka pēc tam mēnesi jādzīvo no svaiga gaisa.večiem labi, viņiem šitas pakalpojums nav aktuāls.
kopumā šī ir sāpīga tēma!

L L_B 18.06.2015

Starpcitu, tas ir pilnīgi normāli, ja ginekologs prasa sievietei mēnešreižu datumus...

R Romena 24.04.2021

Nav jau problēmu ja cilvēcïgi paprasa bet kādā tonī to vajag dzirdēt!

N Najka 18.06.2015

Dāmīte, vai Jums viss kārtībā ar galvu? Jūs apgalvojiet ka ārste ir "neprofesionāle" tikai tāpēc ka lūdza uzrādīt dokumentus? Bet tā notiek visās medicīniskās iestādēs un tā nav pašu mediķu griba vai izklaide - tā ir obligāta prasība, ko nosaka likums!
Otrais - jebkurš ārsts, bet īpaši ginekologs izvērtējot vēdera dobuma un iegurņa orgānu patoloģijas iespējamību uzdos Jums jautājumu par Jūsu menstruālo ciklu, jo vairāk (tas jau noteikti Jūs šokēs) - ginekologs pirmajā vizītē obligāti pajautā arī par vecumu, kad uzsākta dzimumdzīve, cik bija partneru utt.
Jūs esāt absolūti nekompetentā medicīnas jomā un Jūsu sūdzībai nav nekāda pamatojuma (vismaz pēc teksta, kas tika publicēts)! No paša vizītes sākuma noskaņojāt sevi pret ārsti, jo nepatīka jautājumi! Ja Jūs kaut ko nesaprotāt - jautājiet ārstam, lai paskaidro, nevis izdomājiet klusībā kaut kādus murgus un pēc tam rakstāt sūdzības!

R Romena 23.04.2021

Kas nu kuram tuväks! Vajag aiziet pašai un ļauties pazemojumiem kā viņa to dara ar savām pacentėm.! Un tad gudri runāt par labām ārstēm sūdzībaa neraksta!

R Romena 23.04.2021

Man arī bija ļoti negatīva pieredze. Aizgāju pie viņas pirmo un pēdējo reizi! .Es uzskatu ja nemāki komunicēt ar cilvēkiem tad nevar strādāt par ārsti! Viņa ir tik augstprātīga ka mani sāka pazemot uzdodot jautājumus par manu izglītību.Piesējās katram vārdam. Līdz es atteicos maksāt par sonogrāfiju jo man tādam ārstam bija žēl maksāt par vizīti 34.eiro un vēl atseviški jāmaksā par sonogrāfiju. Viņa ir briesmīgs ārsts! Es vēl tādu nebiju redzējusi. Man pēc šīs konsultācijas bija jāmeklē psihologa konsultācija! Vienkārši izmeta mani pa durvīm rupji pasakot ka varu pie viņas neiet! Es teicu ka tā bija mana lielākā kļūda ka aizgāju pie viņas!