Inga Ziobrovska - Krāpniece

Vēlos jūs brīdināt un informēt par kādu krāpnieci, ar kuru man nācās saskarties portālā Cālis.lv, kur lietotāja zem segvārda Inguciic it kā sakarā ar pārvākšanos steidzami izpārdeva bērnu drēbītes. Uzticību ieviesa arī atsūtītie personas dati ar visu personas kodu: Inga Ziobrovska050785-XXXXXLV87UNLA0050021829911Līdz šim brīdim neesmu saņēmusi ne atbildi uz kādu no manām vēstulēm, ne savu pirkumu...Sazinoties draugiem.lv un facebook ar cilvēkiem, kas viņu pazīst, apstiprināja, ka Inga nodarbojas ar krāpniecību.

E

M Mihail Mihailov 15.12.2021

Uzrakstiet, lūdzu, viņu personas kods! Viņa ir krapniece!

A Agita Morkāne 22.12.2021

Jā, saskāros arī ar šo personu portālā ibook.lv kur viņa pārdod grāmatas, naudiņu aizskaitīju, bet vairs nav ne ziņas ne miņas.

M Mihail Mihailov 22.12.2021

Rakstiet iesniegumu policijā. Ja būs daudz iesniegumus, tad būs liela krimināllieta.