INGA RUTKOVSKA no Buskas - nekaunigā apmelotaja

Iesaku neiesaistīties nekādos darījumos,it sevišķi ja esat ielikuši sludinājumos,ka kaut ko pārdodat.Esiet uzmanīgi,jo pēc tam jūs bezkaunīgi apmelos,sabojās nopirkto lietu un vel izvazās pa visiem saitiem .Šausmu murgs ne pircējā,lai neteiktu vairāk.Situācija bija šāda.Es ss.lv tirgoju ratus,kuri skaidri un gaiši bija norādīti kā LIETOTI.Atnāca sms no Ingas,ka vēlas nopirkt ratiņus,bet tā ka neesot no Madonas tad sūtīšot ar kurjeru. Atsūtīšot masu,kura dzīvo Madona pakal ratiem .Pirms tam vel sazvanījās ar mani un es izstatīju,ka ratiem ir dažādi defekti,bet saplesti nekur nav.Un vel noteicu,ka rati ir saputējuši un kulbina iekša netīra jo ilgu laiku nostabulēsi,bet tas ratu pircēju Ingu apmierināja.Vienīgais par ko varu atvainoties,ka nepateicu par to vienu lipekli kas vāji turas.Un tas ari ir tas vienīgais lipeklis,bet viņa melo ka vairāki.Nu labi,tas nu tā.Atbrauca masa pakal ratiem un es saku sāka rādīt,kas un ka ,bet masa bija loti steidzīga,tik noteica ka negribot piepēdot grīdu un paķēra ratus steidzas prom.Un tad pagāja četras dienas un sakās izzinu birums no Ingas.Ka viņai tie rati neapmierina un tur esot kaut kādi punktiņi uz ratiem ,ka tomēr vajagot atgriezt pusi naudas atpakaļ.Protams pateicu,ka vajadzēja uzreiz tajā paša vakara vest ratus atpakaļ un naudu būtu uzreiz atgriezusi jo tomēr bija laiks masai ratus apskatīt, kura tos pakoja kurjeram.Un pēc vel vienas dienas jau rakstīja ,ka vajag visu naudu atpakaļ un vēdīšot man ratus atpakaļ.Pēc tam vel sms,ka likšot sūdzību un iešot uz policiju.Visādas sms viena pēc otras,tad jau saka sūtīt bildes uz watsappu.Es tikai uzrakstīju, ja gribi tad liec sūdzību un vari iet uz policiju jo naudu par ratiem neatgriezīšu. Kā neka to vajadzēja izdarīt uzreiz.Un ar to vel tas nebeidzas,salika sūdzības.lv bildes kur pati jau sagraizījusi ratus un vel nekaunīgi apmelojusi ka rati smird pēc kaķu čurām. Jautājums masai Dairai Gudavai,vai viņa tas kaķu čuras nejuta kad ratus pakoja kurjeram.Un Ingai ,kāpēc to sagraizīto ratu caurumu bildes uz watsapu netika nosūtītas ,netika ari izsinas pieminēts ka rati smird.Vai tad to uzreiz nevajadzēja iszinas pieminēt?????Nekaunīgi MELI no INGAS puses.Tagad tēlo lielo cietēju.Man māja nav kaķu un kāpņu telpa tie rati nav stāvējusi,rati bija dzīvokli.Kāpēc bija jasagriez rati un pēc tam vel jāmelo????Neviens tev nespieda pirkt lietotus ratus.Vispirms kartīgi apskaties ko pērc,lai pēc tam nav pārpratumu,ja nu gadijuma pec tam atrodi kaut vienu punktiņu uz nopirktas lietas.Un jau tad kad pagājušas vairākas dienas Tev pēkšņi savajadzējās naudu atpakaļ,bet ja to naudu nedabūji,tad bija jāsāk mantas apskadešana un ratu sabojāšana.VAI TAS IR NORMĀLI KA NO PIRCĒJĀS PUSES?Un tagad meitenes sacerējušas,ka apčurātus un jau saplestus ratus paņemšu atpakaļ un atgriezusi naudu.

X xxx26 18.01.2016

Ko tu te tagad nīdi un sevi aizstāvi,tu savu līmeni parādiji,kur tajās sms notirsi to sievieti.

S Skeptiķete 18.01.2016

Vineta, jùs pati esat lêta kràpniece un pretìgs cilvèks. Inga pirka no jums ratus - LIETOTUS - par 80€ un jums nepietika kauna par tàdu naudu iesmèrèt ratus, kuru vèrtìba labàkajà gadìjuma ir 10€. Ja jùs nejùtat savu kaķu mìzeĺus, tad citiem tie cèrt degunà. Jùs varat apvainot Ingu kà pircèju, bet jùs kà pàrdevèja, pie tam màte, iesmèrèjàt mèslu. Źél man tàdu pagrimušu cilvèku kà jùs.

N Nora 18.01.2016

Ka nav kauna bezkaunīgai pārdēvejai Vinetai,vārās un vārās apmēlojot godīgu cīlvēku,laikām pierādusi *ŠĻAGERI* krāpt cilvēkus!?Gaidi tiesu,jo pēc tādiem apvainojumiem dabusi atmaksāt ne tikai par saviem netiriem rātiem,bet arī morālo atlīdzību,par samāksāto kurjeram naudu un nevajag lielīties par radinieku Policistu..viss jau pārbāudits!Gatavoies,mate skaitās,kādiem vārdiem vispār atļaues uz cīlvēka rūnāt?!

Jus kautko Nora nejaucat?

I inčiks 18.01.2016

Cienījamā pārdevēja! Cik jums gadiņu? Atvainojiet, ka "Jūs" ir ar mazo burtu, jo jūs to neesat pelnījusi. Un pirms cepjat augšā savu garo sūdzību, savs vārstojums būtu jāpārbauda. Tā vien liekās, ka pirmklasniece sūdzas, nevis pieaugusi sieviete.

H HIHI HI 20.01.2016

Vai tad tadas ka Inga ir jauzruna uz jus ar lielo burtu???

N Nora 18.01.2016

Kāda viņa tur sieviete,normāla viņa nav,krimiņāla vairāk!!

H HIHI HI 20.01.2016

Norin tantin,teici ka uzdavinasi Ingai ratus,vai izpildiji solijumu?

M Mārīte 16.03.2016

Vairāk? :D

E Eva 18.01.2016

Ko Jūs visas noliekat to pardeveju, pircejai pasai vajadzeja skatities ko perk un viss! Pec bildēm normali rati, lietoti galu gala. Es savam bernam nepirktu lietotus ratus, kur nu vel drebites vai gultiņu. Besī tās kapeikp*** !

I inčiks 19.01.2016

Atvainojos, madam, bet visas diemžēl nevar atļauties nopirkt jaunus ratus. Zinu pat tādas māmiņas, kuras pašas mazulim šuj drēbītes un ne sliktākas par veikalā pirktajām.

E Eva 19.01.2016

Pirms taisiet, apdomājiet vai variet to atlauties! Vai tad nepietiek jau to trūcīgo bērnu, kuriem citi ir brivpratigā kartā spiesti ziedot?!

I inčiks 19.01.2016

Bet kas Tev liek ziedot, nu neziedo. Un ne visas mammas saņem lielas māmiņ/tētiņ algas. Uzskatu, ka šī ekstra ir lieka.

I inčiks 19.01.2016

Cienītā, pagalmā sētu var uztaisīt, bērnus rada. Ja tavs vīrišķis uztaisīja bērnu, tad nevajag pie tā vainot pārējos večus. Tīrs mans viedoklis.

K kripata 19.01.2016

Vineta. Lūdzu.... Kādā sakarā pēc 2 ned. Ka viss uudens jau izliets centies kaut ko sasmelt?!
Tak ir prinscreeni ar kādām sms un lamāšanos noliec pircēju.
(Apkrāptās sievietes raksts un bildes, kuras ir uznemtas)

Vineta tu Ar šo pretierakstu tikai sevi pazemo.
Kauns, kauns, kauns....
Un tu esi saucama par sievieti?
Izdarīji slikti, vismaz klusē, nevis peries ar pretapvainojumiem.

H HIHI HI 20.01.2016

Kripata,tu esi ta netiro lupatu tirgone???

Tiesi tā Eva.Jebkura prece ir jaapskata klatiene,ja nepatik tad neperc.Ko te vaino mani,neviens tev tos nespieda pirkt.

Un vel tā bezkaunigā melošana un ratu apskādēšana.Kā nav kauna.

I inčiks 19.01.2016

Teikšu tā - abas labas. Viena, ka savu preci slikti nobildēja, otra, ka preci nepārbaudīja. Man jau tas vien liekas aizdomīgi, ka rati bija izjauktā veidā.

Ja māsa veda ar mašinu,tad kāda vel veida ratiem bija jabut?Mājā pakoja kurjeram,bija iespeja tos parbaudit.Ja kas nepatika,vareja atvest atpakal uzreiz,nevis pec cetram dienam mani bobardet.

I inčiks 19.01.2016

Pietaupiet nervus, cienītā, tie vēl noderēs.
Ratiem, pēc mana, veča, skatījuma bija jābūt neizjauktā veidā.
OK, lietota prece ir lietota. Pats nesen pirku bērna istabai lietotas mēbeles - saimnieks atsūtīja bildes ar sīku aprakstu par defektiem. Pēc bildēm un izmēriem viss apmierināja. Teicu, ka var jaukt ārā, bet saimnieks atbildēja - atbrauc, apskaties un ja apmierina stāvoklis, tad darījums notiks un palīdzēs ar izjaukšanu. Tā vajag darīt un tad nevarēs ne viena, ne otra puse kasīties.

Es masai radiju ratus,bet diemzel meitene aizsteidzas ar tiem prom.Vareja skatities,es vinu ara pa durvim nedzinu.

E Eva 19.01.2016

Pa lielam- debilitates paraugs- atklāti visas Latvijas mērogā ņemties ap kaut kādiem ratiem par kapeikām. Inga par kapeiku skaitišanu, Vineta par pavilksanos uz kaski! Lai tak ta Inga nemās, tā ir tāda suga- aiz garlaicības kasās, bet Vineta pavelkās un lien otrā grāvī nemoties pretī. Principā- ja Tu neesi sūdzibas.lv- tad Tevis vispār nav! :)

ێ ێۤت 19.01.2016

Esmu šokēta par šīs ratu pārdevējas sms, ko tā sūtīja pircējai. Kā vēl nav kauna te kaut ko sūdzēties. Briesmīgi. Neaudzināta, neskolota sieviete.

2 2016merk 19.01.2016

Tāds tādu atradis... Un tagad cepsies ar šo tēmu gadiem. Nīdīs un ēdīs nost.
Jums pircējam un pārdevējam nav ar ko nodarboties citu!?!? AudzinIet labāk bērnus. Ņemas te ... Viena par otru labākās ... Nu fu. Kaunējušās būtu.
Viena- pati pērk sazin ko un sazin kādā stāvoklī. Otra- pēc nelaba darījuma nevar saņemties un pateikt - nu ved atpakaļ ja neder un viss.
Nē, ņemas abas ka negudras.

H HIHI HI 20.01.2016

Un kas teica,ka vina pati to rakstija?Varbut draugs.Hi hi

H HIHI HI 21.01.2016

Inga Rutkovska sis raksts attiecas uz jums,jus esat nomelnojusi un neslavu celusi i neta.

N Nora 21.01.2016

Sanāk tā-netici savām ācīm,bet tici manam vardam!Redzējam tos slavenus ratus,jums viņi tiešām piestāv,nevis mazam bērnam,pirmkart,ja grasies ko pārdot,tad preci saved kārtibā,nevis maigi stāsti,kā tikai putekļi,kuru arī nedrīkst but!Nekaunīga būtne,palasi savam mazam puisitim grāmatu labāk,nevis brūc virsu pircējai,bērnam ni ratu,ni naudas,vel uzdrošinies te sēdēt un raktīt apvainojumus!Kad atbrāuks ciemos korespondenti,varēsi kameras priekšā paplātities!