www.sudzibas.lv Inga Cvetkova Krāpšana, naudas mazgāšana, līgumu viltošana

Inga Cvetkova - Krāpšana, naudas mazgāšana, līgumu viltošana

Inga Cvetkova sociālajos tīklos uzdodas kā Jenots, sola visiem biznesa kalnus un labus panākumus. Sola pēc investīcijas sagatavot biznesu un klients varēs saņemt pelņu.
Bet kad līgumi parakstīti, nauda pārskaitīta uz viņas kontu, Inga pazūd, aizbildinoties ar problēmām serveros un visādi citādi sola no dienas uz dienu bet nekā.
Nesen Inga uzsāka uzņēmejdarbību, līdz ar to Inga diendienā aprkāpj cilvēkus vairāku 100 000 eur apmērā.
Inga slēpjas aiz cilvēkiem un mistiskiem juristiem.
Kad Lūdzu atgriezt naudu, Inga atbild, bet darījums nav noticis. Tāpēc viņa neuzskata, ka naudas atmaksa uz viņas privāto kontu, ar maksājuma mērķi aizdevuma atmaksa ir uzskatāms kā darījuma apmaksa.
Inga piedraudēja, ja vērsīšos ar iesniegumu policijā, Inga mani iesūdzēs tiesā par Līguma punkta kavēšanu, un summu kas norādīta līgumā būs jaatdot ar procentiem.
Griežoties policijā ar iesniegumu, policija lietu neuzsāka, un atbildēja ar to, ka maksājuma mērķī ir norādīts aizdevuma atmaksa
Šobrīd ir zināms, ka Inga vairs nedarbojas kā Juridiska persona, bet darbojas viena pati, un plāno reģistrēt jaunu uzņēmumu, lai apkrāptu cilvēkus.
Inga studē tiesībzinātnes tāpēc savā jomā ir spēcīga,
Uz viņas pasaulē ir reģistrēti vairāki uzņēmumi, kas nodarbojas ar tīkla mārketinga krāpniecību.

Papildināts AndrisKarklins1968 19.12.2022

Inga Cvetkova, jau vairāk kā gadu slēpjas, un neiznāk uz kontaktu, sazinoties ar darbiniekiem, un ģimeni, visi atbild kā viens, mēs nezinām kur viņa ir.

MacBeton 21.12.2022

Dauņiem vajadzētu būt pansionātā, bet šai valstī dauņi drīkst piedalīties vēlēšanās...