www.sudzibas.lv Inga Cvetkova Naudas izkrāpšana

Inga Cvetkova - Naudas izkrāpšana

Kopš 2021.gada Inga Cvetkova ļoti aktīvi darbojas internetā kā pārdevējs. Pārdodot dažādas lietas, sākot ar šokolādi un nu jau beidzot ar Zivīm.
Inga daudzu cilvēku vidū ir pazīstama Piramīdas scama profesionālākā krāpniece.
Inga daudzus gadus sadarbojas ar INVEX FONDI lielāko krāpnieku Edgaru Štrausu.
Krāpšanās shēma ir ļoti vienkārša- Inga ievieto sludinājumu portālos sludinājumu, kurā ir teikts, ka ir profesionāla Pārdevēja, jeb starpnieks. Interesentiem piedāvājot slēgt rokas naudas līgumu, neiekļaujot PVN.
Summas ir lielas sākot no 3600 EUR un uz augšu.
Sākumā visa saruna notiek patīkami, Inga stāsta par saviem panākumiem un partneriem rada spēcīgu uzticību.
Pēc tam savāc dārgākos paraugus un tad sākas jautrība, kad Inga izstrādā mārketinga plānu pieprasa avansu 50% apmērā. Manā gadījumā kopējā projekta izmaksas bija 29000 EUR.
Kad jautāju Ingai vai varam noslēgt darījumu oficiāli Inga atsakās norakstot uz to ka mūsu mīļais VID, tā jau par visu ņem savu daļu. protams, ka jau tad tas likās aizdomīgi.
Bet protams turpināju komunicēt. Pirmo avansu pārskaitīju uz viņas tajā laikā esošo SEB bankas kontu 3600 EUR. Ar šo summu pietiktu lai uzsāktu pārdošanas plāna izstrādi.
Pēc vēl 2 nedēļām Inga lūdza naudu dot skaidrā, protams ka atteicos jo noņemot skaidrā naudu ir liela komisijas maksa. Pēc tam Inga piedāvāja naudu sūtīt uz REVOLT kontu.
Uz to nepiekritu, tad Inga sāka draudēt, ka vērsīsies pret mani ar iesniegumu parādu piedziņā lai piedzītu naudu par neapmaksāto pakalpojumu. Uz šiem draudiem nereaģēju, tāpēc Inga palika agresīvāka, tā ka viņai jau bija manas dzīvessvietas adrese Inga pie manis un manas ģimenes Rīgā ieradās ar saviem rokaspuišiem un sāka piedzīt naudu, demolēt un vandīt visu ārā.
Izsaucot un notikuma vietu Policiju, Inga policijas darbiniekiem parādīja mūsu slēgto līgumu kurā ir skaidri minēts, ja pakalpojums netiks apmaksāts no līguma parakstīšanas brīža 20 darbadienu laikā, Inga ir tiesīga atgūt naudas līdzekļus konfiscējot ieķīlāto kustamo mantu.
Policija notikuma vietā pieņēma paskaidrojumu no Ingas un viņas rokaspuišiem, un lūdza mūsu privātīpašumu pamest un nākamreiz ierasties ar licencētu parādu atgūšanas kompāniju, kas protams notika. Pēc 2 nedēļām 14.02.2023 Inga un viņas rokaspuiši un viņas pilnvarotais parāda atguvējs ieradās ar Tiesu izpildītāja rīkojumu konfiscēt kustamo mantu.
Protams šinī stāstā liela atbildība ir jānes man, kāpēc pie pirmās naudas pārskaitīšanas nevērsos policijā ar iesniegumu.
Sargiet sevi un nekad nekad neparakstiet vienošanos ar Ingu Cvetkovu.

N Norris 23.02.2023

Uzrakstīts daudz ,bet nekas konkrēts nav pateikts. Kā tieši izpaužās krāpšana? Ja ir tiesu izpildītāja rkojums tātad ar tiesu ir pierādīts , ka pakalpojumu esi saņēmis , bet samaksu neesi veicis.

E edgars1235 23.02.2023

Andri, jūs esat dzirdējis par tādu profesiju kā "jurists"?
Reāli te puse nav patiesība vai tiek daudz noklusēts. Nevar tā līgumā ierakstīt, ka inga var apķīlāt mantu un tad viņa vienkārši pati ar puikām atnāk un paņem, tā tas nenotiek.

Ja vajag palīdzību uzraksti.
Tādai ingai nekas vispār tev nav jāmaksā!

K KolegeNoDinoZoo 30.09.2023

Inga ir bīstama, strādājām kopā Dino Zoo- viņa draudēja mani nosist un izspieda no manis naudu, kuru es it kā aizņēmos.