www.sudzibas.lv Inga Attieksme

Inga - Attieksme

Inga ir slīpēta apkrāpēja. Strādā Stradiņu slimnīcā reanimācijā. Meklēja dzīvokli tuvumā darbam Āgenskalnā. Sākumā uzticējos un piekritu paņemt summu par pirmo mēnesi un drošības naudu atļāvu maksāt par daļām. Jo ši uzmetēja teica, ka uzreiz esot grūti savākt pilnu summu. Visu pirmo mēnesi sūtija sms cik labi patīk un kā viss apmierina. Kad pienāca nākamā mēneša 10 datums. Zvanīju - ignorēja. Devos ceļojuma. Atgriezos 19 datumā. Un mani sagaida sms no Ingas: dzīvoklis man tomēr nepatik. Nodzīvoju viņā tikai 10 dienas. Uz ko es atbildēju labi tad samaksājat komunālos un drošības naudu ko palikāt parādā. Inga: par ko man maksāt ja tu tikai 10 dienas nodzīvoju. Pateicu ka drosibas naudu jo dēļ viņas zaudēju jau veselu mēnesi. Uz pie ka pēc garas sarunas saņēmu ziņu ka viņai nekas nav jāmaksā lai daru ko grību. Nu ok saptotu ka neko nepanākšu, nedaudz viņu paķircināju. Kad iepazīnāmies viņa minēja ka ja interese ir pieejami medikamēnti, jo strādā slimnīcā. Uz zālēm ieinteresets nebiju tapec saruna beidzās. Tagad kad uzzināju ka naudas nebūs atgādināju par to piedāvājumu. Inga šausmīgi sabijās ka atceros, un ka dēļ tā viņu nosūdzēšu. Pat atzvanija un saka gvelst kko par to ka slimnīca ir kameras un ka vīņa neko nezogot... Laikam nobijās... Nesaprotu kapēc radīt šādas problēmas kādam dēļ 200 euro. Un tas viss no cilvēka kuram ir darīšana ar mūsu veselību slimnīcā. Nebrīnos ja viņa savu profesiju izvēlējas tāpēc ka tagad var apzagt nabaga cilvēkus kas guļ komā.

I

Y yuhooo000 10.06.2015

Si meitene tagad iespejams atrodas riigas puse. Jak ads zin kur vinu atrast tad ludzu uzrakstiet.

J Jancic 21.05.2016

Gribētos satikt šī raksta autoru mans nr 25963172

J Jancic 21.05.2016

Pa muti garantēju

J Jancic 13.04.2017

Nesaprotu kāpēc šī sūdzība vēl šeit figurē, kad policija ieradās šajā itkā privātajā dzīvoklī ormaņu ielā izrādījās ka šis ir pašvaldības īpašums un persona kas šīs telpas izīrēja ir policijas meklēšanā, droši vien šī pati persona kas šo rakstu šeit ievietojusi. P. S. Lūgums redakcijai ziņojiet lūdzu policijai šīs personas ip un datus kas jums pieejami, lai citi cilvēki neuztrāpās uz šo personu āķa, un ja kas inga ne tikai samaksāja uz priekšu bet ar policiju tika izraidīta no šīm telpām un itkā īpašnieks pats vēl palika parādā, fu fu kaunētos un labāk jau slēptos.