www.sudzibas.lv Inbox.lv Plikās pēcpuses

Inbox.lv - Plikās pēcpuses

Vai tiešām inbox.lv nevar cīnīties ar ielasmeitu, žigolo un vēl visādu intīmo pakalpojumu sniedzējiem savā portālā. Iepazīšanās sadaļa pilna ar plikām pēcpusēm un telefoniem segvārdu vietā.

R rojs2 10.02.2010

Luk, es šo mēslu vispār vairs nelietoju, sākumā bija doma pieslēgt inbox + pakalpojumu, lai var to sabvienot ar outloku, bet kad atveroties inboxam sāka dārdēt nenormāla rekl'mmūzika, katru dienu tiek sūtītas šādas vēstules (tai skaitā ar inbox zinu, jo tur parādās uzraksts, lai spiež uz linka, ja negrib inbox reklāmas), tad jau labāk lietot citu epastu, kas nav tik uzmācīgs.

O oskars 10.02.2010

man gan patik meitenes ar plikiem dibeniem!ja tev nepatik neskaties!

H Hugo Djego 11.02.2010

Jā, man atkal nepatīk loti nopietna lieta, ka nereti pazūd pievienotie faili.Kādreiz domaju, ka esmu stulbs, neesmu pievienojis.Bet tad no darba vietas zvana-KUR IR? Atveru pa jaunu, kur nosūtīties-skatos, ka vēstule bez faila aigājusi :( Kaut gan tikko pie nosūtīšanas esmu skatijies, ka ir tas fails klat.Kur pēc tam paliek?
Man ar liekas, ka beigšu lietot šos pakalpojumus.

S sh 18.02.2010

Ha...tās plikās pakaļas lielāko daļu rāda tieši puiši...un ne tikai pakaļas.

M māris 04.03.2010

Netikai puiši liek meiteņu bildes ar abām vēdera izejām, meitenes arī grib palielīties ar saviem apaļumiem.