www.sudzibas.lv Inbox.lv Dod citiem epasta pieeju, nekāda drošība

Inbox.lv - Dod citiem epasta pieeju, nekāda drošība

Manu epastu pieeju jau otro reizi inbox.lv iedod kaut kādam cilvēkam, kur drošība, konfidencialitāte? Man ir projekts, un tagad visi dati nopludināti! Kāda jēga, manai pastkastitei bija piesaistits telefona numurs, tā viņa 2 līmeņa drošība, bet viņi izdala visiem pieeju: d tad var visiem noņemt paroles, lai visi nāk iekša... Rakstīju viņiem, viņu atbilde:

atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču vēlamies informēt, ka gadījumā, ja mums tiek sniegta pareiza un precīza informācija, kas sakrīt ar pastkastē ievadīto, tad mums nav iemesla, neizsniegt paroli. Diemžēl jāsaka, ka mēs nespējam 100% izsekot līdzi un identificēt personu, ja komunikācija notiek ar e-pastu vai tālruņa zvana palīdzību. Ja visas atbildes ir pareizas, tad parole tiek izsniegta.

Kāda informācija? Tur viņiem nav nekada informacija, vards uzvards, un dzimšanas datums, to iebkurš var zinat...
Ko var darīt ar viņiem? Sūdzēt tiesa?

R

T Tong Po 15.03.2018

Varbūt lietotāja profilam ir kādi drošibas jautājumi, ko uzdod, kad nepieciešama paroles atjaunošana, vai kas tml.? Jatādi ir, iespējams tos vajadzētu pamainīt. Un vispār pārbaudīt un pamainīt drošibas iestatījumus.

Slēdz nost to profilu un pārej uz gmail. Tur vismaz nav tik liels blāķis spama un reklāmu!

R Rigi 17.03.2018

Visu mainīju nav jēgas, uz gmail pārgāju... Kā var dot citiem paroles, epasts taču svariga lieta, jataisa ciet to inbox.lv miskaste