www.sudzibas.lv Inbox.lv Atrodos Īrijā un Inbox.lv nestrādā!

Inbox.lv - Atrodos Īrijā un Inbox.lv nestrādā!

Lasīju draugiem.lv ka daudziem anglijā un īrijā nestrādā inbox.lv un vēl vairākas latviešu lapas!

B Belle 10.07.2011

jaa, nestraadaa!
Kaads gan briinums...nogrieza drosj:)mees tak salasnjas un nodeveeji:)

T ToBelle 10.07.2011

Valsts gatavojas ārkārtas stāvokļa ieviešanai, un projektā ir atslēgt internetu, nobloķēt telefona sakarus, radio un TV līdz šim pat pašā Latvijā nebija kvalitatīva pārklājuma, kur nu vēl ārzemēs. Atceros, kad Radio Rīga raidīja VV diapazonā, to varēja uztveert pat netālu no Maskavas. Tu savā Īrijā pat nezināsi, ja tādas Latvijas drīz vairs nebūs-laimīgā!

R Ruuta 10.07.2011

arī man neiet inbox.lv un vēl vairāki lv saiti.. :((

T ToRuuta 10.07.2011

Lūdz Dievu, lai tev nekad vairs nevajadzētu atgriezties LV!

A Arčis 11.07.2011

Katrs ir izvēlējies savu ceļu. Tu - Īrijā, es Latvijā. Kam tev vairs saites no Latvijas? Dzīvo tur savā pārticībā un miers! Un nenoslogo mūsu internetu. Noteikti Īrijā arī ir kāds bezmaksas inbox tipa serveris. Priekš kam tev Latviju, nodevēj?!

Un, ja nopietni, tieši tu biji vajadzīgs Latvijai. Tieši tu te tiki dzemdēts, audzināts un tieši uz tevi tika liktas cerības. Tavu vecāku cerības, visas Latvijas cerības. Tev tikai bija jāpacenšas to saprast. Jā, iekost sev astē un palikt uzticīgam savām asinīm. Tās pieder Latvijai :)

H hee 11.07.2011

Aplausi Arčijam!!! :)

A asd 12.07.2011

Ar Inbox`u tam nav nekāda sakara, megadoršais DEAC datucentrs biju noslēdzis visiem ārzemes veselu dienu.

D dsa 12.07.2011

Asd, "noslēdzis"? Nu nu nu. Ja nezini, tad nevajag pļūtīt.