www.sudzibas.lv Ināra Ančupāne Nekompetents ārsts

Ināra Ančupāne - Nekompetents ārsts

Zīdainim 6 mēn.- sarkanas, iekaisušas krokas, paņēma analīzi uz sēnīti. Analīzes neapstiprinājās, līdz ar to arī ārstēšana apstājās nesākusies. Rekomendācijas kopumā - turpināt darīt, ko darījāt (smērēt sudokrēmu, piaktanīnu) un novērot. Ja nekas nemainīsies, jātaisa atkārtota sēnītes analīze. Ar ādas problēmām cīnamies jau apmēram mēnesi, bet tāpat teica turpināt novērot (laikam gaidīsim, kad sēnīte tiešām parādīsies). Ārste uzstādīja diagnozi pamperu dermatīts, bet kā pamperu dermatīts var būt padusēs un uz kakla? Jāpiebilst, ka Ināra Ančupāne ir asociētā profesora p.i. Latvijas Universitātē.

E

A AnvoyT 23.05.2018

Nesaskatu ārsta nekompetenci, bet gan vecāku aprobežotību. Elementāras lietas par zīdaiņu ādas aprūpi tomēr vecākiem būtu jāzina. https://medicine.lv/raksti/mazajam-niez

C critical thinker 23.05.2018

ko tad gribējāt? lai profesore paziņo, ka jūsu mazulim ir unikāla šmidropidroekzēma?

donna b 23.05.2018

Varbut nomainiet pamperu marku? Gaisa peldes? Likopodijs? Ko Jums ta profesore var lidzet, ar kadu brinumlidzekli?