Ilzes Liepinas Ģimenes Ārstu Prakse - Ļoti rupja attieksme

Velētos iesniegt sūdzību par ģimenes ārsti ilzi liepinu. Atvedu bērnu pie viņas jo bērns slims vēlējos atvērt b lapu. Attieksme vienkarsi briesmīga rupja. Bija tāda sajuta ka būtu ko šai kundzei nodarījusi. Iepriekš vienmēr viss bija kartība. Iespējams cilvēkam majas problēmas taču es ar savu bērnu esam tikai pacienti un tādu attieksmi neesam pelnījusi. Uz katru vārdu ko es teicu atpakaļ saņemu rupjus lecīgus izteicienus. Biju šokā no tādas attieksmes un viss tas notika protams bērna klātbūtne. Pat bērns izejot pajautāja kas ar viņu noticis. Šadu attieksmi noteikti vajadzētu iztvert. Neviens nav vainīgs ja cilvēkam nav noskaņojums neuzskatu ka mēs būtu pelnījušas tik rupju attieksmi.