www.sudzibas.lv Ilze Alsberga Sola nokārtot kredītu

Ilze Alsberga - Sola nokārtot kredītu

Ir tāda dāmīte Ilze Alsberga, kura sola nokārtot kredītu un par to prasa 10% priekšapmaksu. Savus sludinājumus viņa lika ss.lv. Jau divus mēnešus nav ne kredīta ne 300 Ls. Telefonu ceļ, bet katru dienu sola uz tās pašas dienas pēcpusdienu vai nākamo dienu. Un tā jau 2 mēnešus. Ja nu vēl kāds iekritis, atsaucieties!

X Xrjusha 27.10.2008

Cik jābūt STULBAM cilvēkam, lai vel uz kautko tādu parakstītos!!!

а алекс 27.10.2008

а самой сходить в банк за кредитом религия не позволяет? за что платить посреднеку? банк всеравно вас как клиента рассматривать будет и неважно, кто вас привел

A Aleksandrs 27.10.2008

Varbut vina dod privati kreditus, ja mekle starpniekus, laikam problemas creditreformaa, nu tapec letticigos cakare ka aunus.

L Liene 31.10.2008

Kundzītes personas koda sākums 190463, tas lai kādu vārda māsu neaizskartu!

R Rihards 06.11.2008

Ar mani ir mats matā tāda pati situācija par to solīšanu!!Ko jūs esat darījuši lietas labā?vai kaut kādā veidā esat mēģinājuši dabūt viņu rokā?

A Anna 17.11.2008

sadi ir apkrapti daudzi cilveki.
zinu vel divus krapniekus
Ieva Obolevica
Elvis Vasilevskis
ka Jus cinaties ar krapniekiem?
vai vel kads ir tikts apkrapts?

S SergejsTihomirovs 30.01.2009

Labdien Es arii tiku piekrapts ar to pasu ELVISU VASILEVSKI. Vins man un vell 22 cilvekiem piedavaja braukt uz daniju stradat. ppar to vins iekaseja 50% cela naudas 30 lati. Izbrauksanas laiks bija domats sa gada janvara beigas, bet neka.
Ja vel kads ir piekrapts ar to pasu cilveku ludzu atsaucieties uzmanu [slēpt]@inbox.lv
mob. 22840442.

M Mintauts 19.03.2009

Labdien, atsaucos uz sūdzību par Ilzi Alsbergu!Šī kundze līdz pat šodienai turpina krāpt naudu, melo, liekuļo, sola, utt.viņa praktiski nav sazvanāma, kad izdodas, tad ir vieni meli.Lūdzot, lai atmaksā viņai ieskaitīto naudu, atrunājas, ka tas bija cēliem mērķiem.Šai kundzei ir krimināla pagātne un dzīves skola krāpšanā.Protams, mēs visi, kas iekritām viņas nagos, paši esam pie visa vainīgi, bet tas nenozīmē, ka Alsberga tā var rīkoties ar svešu cilvēku līdzekļiem.Domāju, ka viņa ir pelnījusi saņemt attiecīgu sodu šai sakarā.Ja kādam ir ko piebilst šai sakarā, rakstiet, visu labu!

J Janis 28.04.2009

Sveicinaati, vai kads zina adresi kur Ilze ir atrodama. Busu loti pateicigs. Un domaju, ka ne es viens. Ir radusies neparvarama velesanas so kundzi apciemot.

J Janis 01.05.2009

Aizmirsu piebilst. Par informaciju, kas bus patiesa un noderiiga paraadaa nepaliksu.

J Janis 07.05.2009

Rigas raj. Siguldas novads. Siguldas pagasts, Kipari, Virsu iela 38 LV-2150

K Kristaps 19.05.2009

Šajā adrese viņa vairs nedzīvo. It ka tagad dzīvojot kaut kur Talsos.

J Janis 20.05.2009

Pagajusa gada novembri man vinju sanaca izmanit uz tiksanos. Bet diemzel ta bija pirma un pedeja reize. Visu dienu pa telefonu man teica, ka esot Ventspili, slegta fonda sanaksme. Bet izradijas, ka staiga ar suni pa mezu Sigulda. Un pec ta visa vinja man saka ka neesot nekada krapniece. Vajadzetu apjautaties pie kaiminjiem, varbut tie ir redzejusi so godiguma etalonu. Griezos pie Rigas detektivu agenturas, bet pagaidam bez panakumiem. Tie gan sola pienemt kaut kadus seviskus merus. Vai nu caur masu medijiem, vai nu caur policiju. Pagaidam nevar izdomat, kas labak.

V VeraDreimane 02.06.2009

šī kundze vēl joprojām krāpjas um melo, nojautas, ka sēž uz narkotikām, senšos uzturēt sakarus, kaut gan tas ir bezjēdzīgi, bet šad tad izdodās parunāt, bet nupat jau viņas uzticību būšu zaudējusi, jo neto pateicu.Rokās nelaižas, jāmēģina caur policiju uzzināt, ku vīrs dzīvo, jo viņš arī ir cietumnieks, verbūt tā var sākt šķetināt to viņas biznesa taku.Jā, viņa man arī bieži piemin ventspili, Talsus, bet tālās visādi brīnumi.Varbūt varam kaut ko izdomāt, kaut gan brīžiem, dēļ savas stulbības rokas nolaižas.Rakstiet, visu labu

J Janis 04.06.2009

Policija isti ar tadiem negrib krameties. Ja vinjai kads iedot galva, tad gan policija butu klat. Bet vinja jau to tikai gaida. Tad no krapnieces paliek par cietuso un viss. vinja jau nesaka, ka naudu neatdos. Es domaju jaapamegina caur degpunktu vai bez tabu. Tie tadi atsaucigaki uz sitadiem "godigajiem". Pec tam varbut ari policija sakustesies. Dabusu naudu atpakal vai ne, tas jau ir cits jautajums. bet vismaz ta kuce beigs nirgaties par mums. Varbut kadam ir labaki varianti? Var izsludinat konkursu. Ko tur galvu nokart, kas bijis bijis. vismaz bus jautraaka sadarbiba. Pateicoties Ilzes darbibai musu ir diezgan daudz, bet vinja ir viena.

V VeraDreimane 08.06.2009

Labrīt!M''es arī domājam, ka caur televīziju varētu mēģināt, bet tas jādara bariņā.Es uz pēdējā komentāra e-pastu uzrakstīju vēstuli, šet atklātos komentāros negribētos runāt daudz ko.Viens-visu pagājušo nedēļu neliku viņu mierā ar sms, tad ceturtdien kundze bija pieslēgusies, bet neatbildēja, piektdien norīta viņa man uzrakstīja-ES AKTĪVI BRAUCU, RUNAS TEIKŠU PĒC 18, bet līdz šodienai klusums.Visas tās idejas ir pareizas, ko Jūs iesakat darbībai, bet paši mēs esam vainīgi, ka tik akli viņai uzticējamies, grūti, ka esam katrs kur nu kur.Tieši tā, naudu jau mēs nedabūsim, jo viņai nekā nav, bet sakarā ar to, ka viņa jau ir sēdējusi, varbūt vieglāk, bet grūtāk viņai tikt klāt un atrast, kur viņa ir.Galvu nav ko nokārt, bet ļoti patīkami būtu, ka mēs bariņā ar viņu tiktos.Es nupat viņai uzrakstīju, ka esmu iedevusi zaļo gaismu ekspedīcijai, lai gaida ciemos.Bet viņa ir kā lapsa un kurmis, kā jau cietumā pabijusi.viņa jau te arī ielien palasīt, ja kas, tad uz e-pastu, visu labu,

J Janis 11.06.2009

Gribu ar Jums satikties. Mans tel. nr 22828757

R Rēzija 29.09.2009

Nu dzīvo viņa joprojām tajā viršu ielā ķiparos, Siguldā, tikai laikam baigi jāvaktē, lai satiktu, vajadzētu tiešām tautas balsij vai degpunktam nodot.

D detektivs 20.10.2009

ludzu ja kadam ir kas sakams par -ILZI ALZBERGU dodiet ziņju uz manu e-pastu!!! vacu matrealus lai verstos policija !!!

D detektivs 23.10.2009

mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv jau ieprieks paldies par atsaucibu!!!