@ilutas_skaistumnica Iluta Reinberga - Krāpšana

Sveiki, vēlos ziņot par krāpniecību un manipulāciju, no Ilutas Reinbergas puses, @iltas_skaistumnica. Pašdēvēta māksliniece, bez konkrētas izglītības jomā, vēl dēvē sevi par pasākumu organizatori, taču visas idejas ir zagtas un neoriģinālas. Iluta vairakkārt man personīgi prasīja aizdot manekenus, ko es arī atļāvu. Kad redzēju, ka tie atgriežas bojāti, un iluta atkal man vaicāja tos aizdot vēl vienam festivālam, atbildēju nē vairākas reizes, taču iluta turpināja uzbāsties un prasīt tos, piedāvājot neko pretī. Beidzot, kad man apnika viņas čīkstēšana, mani pierunāja, pārliecinot, ka tie netiks bojāti un visi tiks atgriezti. Festivāla laikā, jenotu urban trap, iluta manā priekšā rakstīja @ilutas_skaistumīca uz maniem manekeniem. Tikai pēc mēneša, mazāk kā puse no manekeniem atgriezās un tie paši apzīmēti un bojāti. Diemžēl uzticējos šim cilvēkam, tāpēc neparakstīju dokumentus, kad tie tika aivesti, un kompensāciju varu negaidīt. Ir nācies arī dzirdēt, kā cilvēki palīdz vairākas stundas pasākumiem, pat 5h nēsāt smagumus, un visādi citādi izpalīdzēt, par pliku paldies. Iluta uzvārās uz citu rēķina, izmantojot svešas mantas, un bezmaksas darbaspēku. No viņas puses nekādas cieņas vai atbildības par cita mantām, kuras aizņēmusies, rīkojas ar tām kā ar savām. Lūdzu uzmanieties no šī cilvēka un neiesaistieties jeb kāda veida darījumos ar Ilutu. Nepiekrītat izpalīdzēt tāpat vien. Lūdzu mācāties no manām kļūdām. @ilutas_skaistumnica

K

T Toms Baltacis 30.01.2022

Cilvēks neizprot pasākuma organizēšanas procesu, kā arī pārmet pasākuma organizatoram par lietām, kas nav viņa kontrolē. Argumenti ir personīgi un nepamatoti, lūdzu, noņemt sūdzību.

K katrinaj 30.01.2022

Organizatore rakstīja savu instagram niku uz mantām kuras ir aizņēmusies priekš pasākuma,un neizpildīja vienīgo nosacījumu, ka tie netiks bojāti vai paņemti. Man nācās lūgties, lai vismaz atlikušās mantas atgriež un tas vēljoprojām nav izdarīts. Pēc notikuma teikusi, ka es tur neko varot padarīt. Šādu pieredzi ar organizatoru novēlu nevienam.