Ilona Gurēviča un viņas brālis Vladislavs Ļeskovskis - Neizpratne ko dara tējiņas!

Mīļie cilvēki!
Esmu Ilonas Gurevičas brāļa Vladislava Ļeskovska sieva!Viss kas rakstīt par viņu ir taisnība!Tāda nu viņa ir.Mani viņa neieredz ar visām asins šūniņām!Dara visu iespējamo-veidu kā viņa to dara jūs jau iepriekš izlasījāt un tā tas ir!Tantiņas puiši, meli un krāpšana!Varu pateikt tikkai vienu.Viņi ir bērnu nama bērni, kas visu mūžu kā mežonēni ir cīnījušies par savu maizes kumosu tapēc arī ir :"Mans, mans, mans".Šobrīd vīrs devās darba meklējumos uz UK, jo šeit izredzes dabūt darbu nav!Kur apmesties uz laiku bija, tapēc sakravāja rokas bagāžu un devās prom ar domu, ka mēs pēc skolas beigšanas pārdodot šo un to arī dodamies uz palikšanu.Rezumē ir tāds!Ilona ar mums sazināties vienkārši aizliedz-taisa tračus, līdz ar to mēs parunāt nevaram.Sastāsta savam brālim nezinu ko un viņš agresīvi metas man virsū-tā nekad nav bijis-dzīvojām saskanīgu dzīvi, bet nu pat bērni nevar un nu jau viņiem nav vēlēšanās ar viņu-savu tēvu runāt, jo izņemot kliedzienus un pārmetumus nedzird!Viņiem svarīgs ir īpašums.Pa telefonu Ilona man kliedza virsū ka 10 gadus kopā dzīvojot brālis nekko nav spējis sev iegādāties, kaut gan viņam pieder 4 istabu dzīvoklis, automašīna, ko īsi pirms aizbraukšanas nez kāpēc izīrēja 3 personai nevis atstāja mums.Vai tas ir maz!?Tagad ar bērniem gaidan kad ierad-
īsies Ilona un mūs no mājas izmetīs-pieredze ir, kad dzīvojām Daugavpilī viņa mani aiz matiem rāva ārā no dzīvokli, jo tas redz piederot Vladislavam, kurš tobrīd dzēra un vazājās apkārt!Pārdevām D-pili un pārcēlāmies atpakaļ uz Rīgu-bija miers, tad atkal bums un viņš katras brīvdienas devās uz Daugavpili.Šobrīd ir tā, ka mēs sēžam uz somām, bankas konts man ir bloķēts-naudas nav, jo to arī Ilona pieteica telefonsarunā, ka viņa panāks, ka naudu brālis nesūtīs, bet sestdien viņš pārskaitīja, bet šonakt kāds Anglijā manu karti bloķēja.Esam palikuši bez nekā.Viņš ar viņas 17 gadus veco meitu iet uz parku un pa veikaliem, kamēr pašu bērns sēž sarāvies un gaida, kad tētis piezvanīs-bet nekkā!
Nezinu ko darīt, jo zinu, ka Vladislavs nav slikts cilvēks kaut arī no daudz nepatikšanām esmu viņu pasargājusi šobrīd atrodas ne savā domu juceklī!Tāda nu viņa ir un tur naviens nekko nevar padarīt!Apvainoja mani sava pazudušā maka zādzībā, beigās atrada, bet neatvainojās.Kad biju stāvoklī un gaidīju 3 bērniņu, viņa palīdzēja brālim piespiest-jā piespiest mani uztaisīt abortu ar dzemdes izņemšanu.Aborts ok, jo nolika mani izvēles priekšā-vai nu ģimene vai palikt vienai ar 3 bērniem, bet kad atteicos no dzemdes aizšūšanas, tad tas bija viss -vīrs aizgāja uz mēnesi no mājām un Ilona ārdījās, ka zemes vien pa gaisu gāja!Bet nepagāja ne pus gads, kad pati palika bez firmas un dzīvokli.Tā kā izejas nebija-parādi līdz ausīm devās pie vīra uz Angliju un tur vēl turpina ārdīties, bet vīrs viņai feins-tic-jeb arī apvārdots!Kas to var zināt!Tapēc labāk likt viņu mierā, ja negribat ārstēties psihiatriskajā līnikā, jo to viņa var ļoti ātri panākt!

A Adrija 25.05.2010

Tas nav pīrsings, tā ir papiloma!!!Jeb kā sauc šīs ūdenspumpas!Viņas nevar ne griezt, ne vispār ko darīt tikkai ar gadiem viņas aug un aug!Pareizo nosaukumu aizmirsu!

E elita 25.05.2010

Hariks prikoļnijs džekiņs. Esmu viņa kaimiņiene Elita. Vsjo, uzvārdu neteikšu, lai jūs mani nevarētu atrast Draugos.
Moška arī Maija Emsiņa piestaigāja pie Haralda. Pie viņa jau nāk vairākas čiksītes, kopā iedzert, pasmieties, sapīpēt . Tad mūsu kāpene smird pēc ļergas.
Da i Māris Orbitāns ir redzēts klīstam pamanu rajonu ar puslitu rokās.
Mārim stilīga čikīte ir, tipa tāda Kristīne Laupuha, viņa pīpē bezfiltreni laikam. Smirdēja visa Jugla. Draugos var atrast daudz ko.
Es palūreju Raimonda Vorslova draugos. Viņam draugos gan Haralds, gan arī tā Sarmīte, laikam arī bija Ilze, tad tā trakā Maija, arī karstasinīgais dzekiņs lauķis Māris Triboijs, pat visa dzerajiņu Daču Skuju semejka . :D
Sarmītes Sudares draugos var atrast Ilzi Rubeni, tad to pašu Raimondu, arī Haraldu, pat Jāni, pat kaut kādu lauku pāķi Māri Triboiju.
Dacei Skujai (Karolīnai) ir viena traka slimība spelēt FERMU. Viņai divi bērneļi. Ak ja, Uldis Eglītis jau viņu pameta. Pirms tam viņa draudzējās ar Jāni no Brasas un kopā abi gāja pie mana kaimiņa Haralda dzerstīties.
Kā es zinu Dačuku? Viņa tepat netālu dzīvo- Murjaņu 34. Da ir pie Vecmammas Ausmas šī aiziet paskandalēt uz sļepaku kraju, da to kišlaku.

A Anna 26.05.2010

Tas ir drausmīgi tā taču ir jūsu ģimene un tas viss ir jārisina ģimenē.
Par vīru viss skaidrs neviens Vīrietis neklausīs māsai ja par viņa mīļoto teiks sliktu, jums viņš tāds nav vajadzīgs.
Ir redzētas mātes kas vienas četrus bērnus audzina un izaug kārtīgi pat kārtīgāki ja būtu ar tādu tēvu izauguši. Bet bērniņa ko nepasargājāt žēl birst asaras par to cik vienkarši par to pateicāt žēl.

E elita 26.05.2010

Tad jau sanāk, ka Māris Orbitāns nav nemaz vainīgs? Tas Ilona ir krāpusi Māri Orbitānu un viņam Draugos.lvuztaisījusi fake profilu? Kur var būt viņa tik pretīga vecene :D

K Kristīne 26.05.2010

Iedot adresi!?9 Pewsham Lock, Chippenham, Wilshire, United Kingdom, SN15 3GH
Home: +441249465468 mob.447760811539
Un...Anna-man ir tikkai viena niere, jau 2 dzemdības sagādāja problēmas, labi ka ar meitiņu viss ok, tapēc tajā brīdī domāju, ka vienkārši vēlas mani pasargāt!Un tas nebija viegli teikts un tik viegli izdarāms-2 gadus pie psihaloga staigāju!

A Anna 26.05.2010

Piedod ja aizskāru vienkārši te to rakstot tā izskatījās:(
Turaties.

N Nika 26.05.2010

Kapec Jums Virs neparskaita naudinu uz Western Union?

Ja ieliek arvalstis, un megina iznemt Latvija, tad Jusu konts var izskatities nozagts, ja tiek izmantots vienlaicigi dazadas valstis.

Ka ari Jus variet piezvanit, un Jums vinu atblokes, un jums paprasis vai atrodieties arvalstis.

Izklausas, ka Jusu konts ir arvalstis, un neviens iznemot Jus Pasy, so kontu nevar nobloket.

Un So masu-ieliec vinai starp Acim.

Anna-brali klausa masas.
Mans Jaunakais bralis vienmer mani ir klausijis, bet sasejas ar neisto meiteni, bet es nezinaju, un kad izskaidroju, ka maitene nedriks vinu turet atpakal izaugsmes zina, un dot vinai iespeju vainu solot manam bralukam blakus, jeb ari laut vinai iet, jo vinam bija tikai 18.

Un klausija, un klausa ari tagad.

Esmu tikai 1.5 g vecaka...

K Katt 27.05.2010

Piekrītu Annai tās ir muļķības, var jau sasieties ar neīsto, bet jums taču ir kopīgi bērni tad jau tas ir kas vairāk.

A Anna 27.05.2010

Varbūt pamēģiniet pati nejaukties citu dzīvē un tad neviens nejauksies jūsējā.

š šausmas 27.05.2010

Jūs tak te visi slimi esat un saņemat ko pelnījuši!!!

A Anna 27.05.2010

Lai Ilona Gurēviča pati tiek galā ar jauno ļubovņiku Māri Orbitānu no Ludzas. Vēl tam visam pāri stāv Kristīne lapuha. Totāls sviests.

E EbijaDzene 27.05.2010

Kur tas Arnis Viļemsons palika? :D Es viņu vakar redzēju pie baltās baznīcas, kopā ar Līgas mammu. Arnis Līgasmīļums. Džekam jauna čiksīte. Laimīgais. Es arī gribu sev tādu !
Tikai Kristīne Lapuha sāka aurot nelabā balsī- sakot::: Gribu, gribu, gribu...
Tad ienāca Eduards ar Ilzi Rubeni un Kristīnei Lapuhai piedāvāja iedzert. Kristīne lapuha iesaucās- ak vi, ko jūs man te piedāvājiet parastu peļķes ūdeni? Tad pēc tam Maija Emsiņa aizgāja ar Kristīni uz veikalu. Hariks saprata, ka Kristīne nenāks atpakaļ, jo viņa taču pa taisno pēc šopinga brauks ciemos pie sava otrā ļubovņika- Raimonda vorslova, kas turpat taču dzīvoja Pļavniekos. Tikai ko padomātu Raimonda civilsieviņa Diāna Stabrovska.
Raimonds vorslovs tomēr pieturā sagaidīja Kristīni. Abi laimīgi aizgāja uz kafejnīcu iešņaukt tabaku.
Tālāk gan es neko neatceros.

O oo0oo 27.05.2010

необходимость принятия данного законопроекта, прежде всего, обоснована необходимостью предотвращения использования давальческих схем как способа уклонения от уплаты налогов, а также реализации готовой продукции, изготовленной из давальческого сырья на таможенной территории.

P panna 27.05.2010

Lapuha draugiem.Lv db grupas prasa padomus par seksu. Dikti nogribejusies vecene.

M MaijasEmsiņasfans 07.06.2010

Es te daudzos portālos, pat Valmieriešu portālā lasīju te veselu ziepju operu par Maiju Emsiņu, ka viņa gulējusi ar to, tad ar to, un to, ka Ilze Rubene kkāda lauķe visu zinot par Maiju Emsiņu.
Savukārt Maija Emsiņa citē vārdus no Bībeles:
"Diemžēl Trapučka uztur Medžugorjes tusētāju centru.Medžugorjes brīnumus Vatikāns neatzīst, es tos vizionārus uzskatu par blēžiem - tādus "vēstījumus" 1.Jņ.vēstules garā es arī varu uzrakstit! Ja tas Medžugorjes spoks gribētu palīdzēt, tad būtu konkreti brīdinājumi - kaut vai nebrauciet uz Haiti! Es pazīstu cilvēkus, kam Medžugorje nākusi par sliktu. Ne velti Viļānu izdevuma MIERA KARALIENES ATBALSIS ir Vatikāna II Koncila un pāvesta Urbana VII brīdinājums - uzmanieties!""

Bet ko dara Haralds Kovaļevs?
Viņš taču bija tik nelaimīgs, ka Maija viņu pameta, un viņs gribēja precēt divu bērnu mammu Eriku Gaiševski, kuru savukārt vīrs Dāvids sit.

Haralds samierinājās ar to, ka viņam paliek Ilze, jo Raimonds Vorslovs jau taču izdomāja tomēr dzīvot viens, jo viņa civlisieva Diāna Stabrovska iedeva Raimondam pamatīgi pa ķirbi, iemesls banāls, jo Raimonds nekur negribēja strādāt.

Bet nabags Māris Tribojs apprecejās ar kaut ko, nezin ko.

Jānis medī to Maijas draudzeni Evitu pa internetu kā traks.

Bet vecais luteraņu mācītājs Maijai Emsiņai ausī čukstēja sekojošo:

"" Kā 11.g.s.viens pāvests iecēla celibātu, tā jebkurš pāvests to var atcelt. Jēzus dziedināja Pētera sievasmāti (Marka 1:30-31), bet pēc katoļu tradīcijas Pēteris ir pirmais pāvests. 1.Tim.3:2 lasot, ka bīskaps ir vienas sievas vīrs, gribas uzdot katoļu bīskapam jautājumu - kam lielāka autoritāte, kuram jāpaklausa - pāvestam vai Pāvilam? """

Ko pēc tam darīja Maijas Emsiņas kursabiedrene Sarmīte Sudare?