www.sudzibas.lv IKI Vadītājs un darbinieki

IKI - Vadītājs un darbinieki

Patreiz tiek meklēti darbinieki šim veikalam, jo dēļ jaunās vadītājas jau nedēļas laikā atlūgumu uzrakstījuši 5 darbinieki - pat nodaļas vadītāja.
Un nemazņerunājot par to ka viņa pati katru dienu kādu darbinieku nepasūta ""Di..."" vai ja tev te kas nepatīk vari iet uz biržu. vAI TĀDA VAR BŪT ATTIEKSME PRET SAVIEM DARBINIEKIEM? manuprāt nee.

Ja kāds vēlas sabojāt sev dzīvi un nervus - iesaku doties taisnā ceļā uz to veikalu prasīt darbu.

Silti iesaku pirms ko iesāc - labāk meklēt citā vietā darbu.

I

E e 26.07.2010

Tas tiešām ir ārprāts veikals tur vienkāŗši ir briesmīgs un direktore bļaustās zāle uz darbiniekiem neskatoties uz to, ka pilns ar pircējiem, nesaprotu par ko domā IKI vadība

G gerai 31.12.2010

tur jau ta lieta, ka vadiba tadi pasi iznirelji, kas maxima norukajushi un tagad iedomajas sevi dievu vieta. nevienam neiesaku stradat iki-attieksme pret darbiniekiem ka pret pedejiem mesliem.