www.sudzibas.lv IKI Trauma bērnam

IKI - Trauma bērnam

manam bērnam šodien Iki veikalā Vecmīlgrāvī, pie ieejas, kur atrodas iepirkumu groziņi un rati, automātiskās durvis iesita pa seju (jāpiemin, ka bērns sēdēja ratos, tādējādi nekādā veidā pats sev nevarēja radīt šo traumu). rezultātā mazajam ir nenormāli zila un piepampusi acs. nevienā citā veikalā nav notikuši pat līdzīgi starpgadījumi šim.
vienīgais ko krieviski runājošā veikala adminstratore akcentēja, ka durvis nemaz nepieder veikalam, līdz ar to atbildība nav viņu.
arī pārējie veikala darbinieki nebija laipni, jo šķiet, ka Latvijā nav pieņemts izteikt savas pretenzijas. uz tevi skatās kā uz vājprātīgo.
kad vēlējos uzrakstīt sūdzību skatieni manā virzienā kļuva vēl pārmetošāki. protams, nezinu vai varu cerēt uz tālāku risinājumu, taču zinu, ka tā ir pēdējā reize kad tur iepērkos, arī visām savām darudzenēm ar bērniem ieteicu to pašu.
veikalā nepārtraukti skanošie teksti par veikala draudzīgumu bērniem ir galīgi garām, mazajiem pilnīgi nedarudzīgs veikals!

I Iedzīvotāja 30.05.2011

Latviešiem ir vairāk niķu- stiķu, viss viņiem ne tā un nešitā, paši nezin, ko grib.Citu tautu cilvēki ir laipnāki, mīļāķi un pateicīgāķi.Ko mēs latvieši diršam uz krieviem, viņi taču savā zemē nenodirš latviešus viņi taču tur mierīgi dzīvo, tur mūsu latviešu slavenības arī tur pārbrauca dzīvot. :) :) :).Laikam Latvija noriebās .

P Pohujs 30.05.2011

Varbūt sīcis izkrita no ratiem mammas enerģiskās tumšanas rezultātā. Mamma nepamanīja stikla durvis, un ar lielu ātrumu trieca ratus ar visu sīko pret durvīm, un sīkais izkrita, atsitoties ar pieri .

A Artur 15.12.2011

Tebe mama nado bilo smotretj za rebjonkam a ne smotretj po storonam kak vse mami i delajut, a potom proisxodtajt podobnie slu4ai, Iki magazin tam za dveri neotve4aet, i dveri proxodjat kazduju nedelju texni4eskij osmotr! Rot bi svoj zakrila i wlabi lesom!

L lili 20.09.2012

Par tautībām šajā stāstā tiešām bija lieki pieminēt, jo vienas tautības cilvēki var būt dažādi, arī latvieši mēdz būt nelaipni, un zinu daudzus feinus un laipnus krievvalodīgos, tas atkarīgs no cilvēka attieksmes nevis valodas kurā viņš runā.
Par durvīm grūti spriest, jo šāds gadījums nav bijis un neesmu īsti lietas kursā kā tas mehānisms darbojas, bet manuprāt būtu jābūt iespējai tās noregulēt pie cik lielas atstarpes no kustības tām jāveras vaļā, un tad jau gan tā ir veikala vaina, apsarga vai administratora- tas ir cits jautājums, tur jau tad pati veikala administrācija lai tiek skaidrībā, kurš vainīgs. Saprotu arī māmiņu, jebkurš sava bērniņa pārdzīvojums māmiņai sāp, un tādā brīdī arī iespējams apjukt un nesaprast kāda tālākā rīcība būtu pareizāka.

Un tie kam šāda situācija nav notikusi nevajadzētu ar lamu vārdiem nozākāt bērna māmiņu, klāt taču nebiji un neredzēji, ar gariem vai īsiem pirkstiem viņa stūma bērna ratiņus.