www.sudzibas.lv IKI Trauma bērnam

IKI - Trauma bērnam

manam bērnam šodien Iki veikalā Vecmīlgrāvī, pie ieejas, kur atrodas iepirkumu groziņi un rati, automātiskās durvis iesita pa seju (jāpiemin, ka bērns sēdēja ratos, tādējādi nekādā veidā pats sev nevarēja radīt šo traumu). rezultātā mazajam ir nenormāli zila un piepampusi acs. nevienā citā veikalā nav notikuši pat līdzīgi starpgadījumi šim.
vienīgais ko krieviski runājošā veikala adminstratore akcentēja, ka durvis nemaz nepieder veikalam, līdz ar to atbildība nav viņu.
arī pārējie veikala darbinieki nebija laipni, jo šķiet, ka Latvijā nav pieņemts izteikt savas pretenzijas. uz tevi skatās kā uz vājprātīgo.
kad vēlējos uzrakstīt sūdzību skatieni manā virzienā kļuva vēl pārmetošāki. protams, nezinu vai varu cerēt uz tālāku risinājumu, taču zinu, ka tā ir pēdējā reize kad tur iepērkos, arī visām savām darudzenēm ar bērniem ieteicu to pašu.
veikalā nepārtraukti skanošie teksti par veikala draudzīgumu bērniem ir galīgi garām, mazajiem pilnīgi nedarudzīgs veikals!

M moisha 05.08.2009

pēc bērniem ir jāskatās, tu vēl šamo ikarusa durvīs iebāztu! a čo ja nu kompensāciju izmaksā, bizness

A Aleksai 05.08.2009

Man žēl bērniņa, viņš taču maziņs! Turies, mamma! Neķer kreņķi! Kad es maza sasitu aci, man uzreiz aukstu priekšmetu lika klāt, lai zilums vēl neizveidotos. Bet gan jau piepampums actiņai uzsūksies! Bērns laikam ļoti satrūkās no belziena?

P pufa 06.08.2009

Kur, tu māte, biji, kad tās agresīvās durvis nāca virsū tavam bērnam? Ar ko tad viņas piekāva tavu mazo, beisbola nūju, vai? skatīties vajag, kur pati stum bērnu! staigā pirkstus izstiepusi, ...durvis vainīgas.

B bobs 06.08.2009

>>ko KRIEVISKI runājošā veikala adminstratore
nu protams tas ir pat svarīgākais :) nuuu muļķu tauta blin
uz Maximu var iet iepirkt paiku jo tur istie latviesi strādā

J juris 06.08.2009

Tik tiešām, jāpiekrīt Pufai. Bērni ir jāpieskata, kur nu vēl pie elektronikas, logiem, durvīm.
Nokritīs uz asfalta, vainosi ceļa klājējus?!!

G govs 06.08.2009

A vai tad nav durvis vainīgas? Diez vai kāds sēdēja durvīs un gaidīja, kad bērns dabūs pa aci. Žēl, ka komentētāju vidū ir auni_Asfalts virsū neskrien Jurīt_Tad jau ja gadās iekļūt autoavārjā arī paši esam vainīgi, jo kāpām mašīnā_Ko bērnam varētu nodarīt tāds jēdziens kā elektronika man gan nav skaidrs_Vēlu pašiem nedabūt pa muti ar durvīm/

Z Zzz 08.08.2009

Bija jāsameklē pāris liecinieki un jāsauc policija. Tad durvis uzreiz piederētu IKI un stāsts būtu citāds... NAV JĀKAUTRĒJĀS aizstāvēt savas un sava bērna tiesības!!! Tas, ka Jūs tur tagad neiepirksieties NEKO nemainīs :(

K Kleo 09.08.2009

JA bērnam tagad ir trauma, tad durvis ir nepareizi konstruētas vai izveidotas. Tās nav drošas bērniem :(( Veikalam IR jāatbild. Un IKI tīklam veikali arī pieder, tā kā lai nestāsta pasakas!! Pat ja arī veikalus "tur" cits SIA, tad atbildīgi ir abi komersanti.
Mammai noteikti jācīnās par sava bērna veselību. Bija tiešām jāsauc policija, jāiet pie ārsta un jāvēršas ar pretenziju veikalā. Tagad varētu būt par vēlu, bet pacensties vajag.
Tie, kas apvaino Martu, paskatīsimies, kā jūs savus bērnus audzināsiet - zem stikla kupola un vakuumā.

š šeherezade 24.08.2009

Vai, cik nejauka situācija, jūtu līdzi māmiņai un mazajam, bet grūti kaut ko komentēt, jo īsti nav skaidrs, kā tas negadijums noticis un vai māmiņai bija iespējas ko novērst...Zinu tikai to, ka mazajiem visu laiku ir jāseko līdzi un nedrīkst izlaist no acīm ne uz sekundi, ja negribam piedzīvot sāpīgus un nepatikamus brīžus!!!

B Baiba 17.09.2009

vienu tikai nesaprotu, kā bērnam varēja uzsist durvis zilu aci, ja bērns bija ratiņos. viņš pārkāries bija pār ratiņu malu, vai vnk durvis spēja iziet cauri ratiņiem?

ž žopa 15.10.2009

nu dura pilnigia, kas tad vainigs pie ta, ka nepieskati savu siko daunu?

H Hm 18.01.2010

Tu vina galvu vel pabaz zem sliezu vilciena un tad raksti sudzibu.stulbene

K krista 06.02.2010

Pareizi
Kurš gan cits bērnu aizstāvēs ja ne mamma!!!

A A. 18.02.2010

ne pojmu kak tak mozhno etimi dverjmi rebjonka sidjawego v koljaske zacepitj?! :-(

a pro -KRIEVISKI runājošā veikala adminstratore- eto to4no samoe glavnoe navernoe! :-D

T tata 10.03.2010

A Tu autore, nezināji to ka, krivi vairākumā daudz sirsnīgāki par latviešiem?Esu jauktene, un pārsvarā man draugi-latvieši, bet krieviete esmu pēc asinīm(pasē latviete).Ko tad man visus latviešus apdirst?Zini iemācījos valodu, un strādāju valsts darbā, un pret latviešiem(kā mēs sakām čiuļiem-kaut to vārdu nelietoju) nekādu pretenziju nav, jo dzīvoju tajā valstī, kur valsts valoda jāzin!!!Bet krievi mūsu valstī arī grib dzīvot, un pie tā nav vainīgi viņi, bet mūsu nostāja pret viņiem.
Tiešām nezinu kā var durvis traumēt bērnu, sedošo ratos, un ja bērns skries pie plauktiem, un apsitīsies, tad vainosi veikalu, ka tie nav veidoti no gumijas vai cita materiāla?

MacBeton 29.04.2010

Un tādas vairojas. Super!

K Kristine 10.05.2010

Automātiskās durvis uz maziem bērniem bieži dīvaini nostrādā. Mans 2 gadīgais bērns gāja no veikala man pa priekšu, un tieši tajā brīdī, durvis sāka vērties ciet, un viņu būtu iespiedis, ja es tās durvis neturētu. IKI Sarkandaugava. Esmu redzējusi, arī pieaugušos dažreiz iespiež.

Dažu komentātoru te vajadzētu reāli iespiest tādās durvīs,

V vine 17.10.2010

tur vsp strādā administrātors (vīrietis)! man arī rodas jautājums kā ratiņos sēdošu var durvīs iespiest. Un jāņem vērā, ka tās ir automātiskās durvis uz sensoriem, kuras reaģē uz kustību...

R rojs2 06.02.2011

Ja bērns sēž ratos - kā durvis var sasist seju? Kaut kā nespēju iedoma'ties... tad jājautā - sasķaidīja vispirms ratus?

A ALLA 06.02.2011

За двери отвечают охранники магазина и за то как они открываются и закрываются!На входе обычно есть камеры, поэтому кто виноват в травме ребенка можно разобраться если прокрутить видео.