www.sudzibas.lv IKI pārdevēja

IKI - pārdevēja

Kad iepērkos IKI Bolderājā(parādes iela) ir sajūta, ka esmu kādā Krievijas mazpilsētā. Pārdevējas apkalpo tikai un vienīgi krievu valodā.
Šausmīga attieksme- nekad nesveicinās un kad latviski uzstājīgi pārjautāju KĀ LŪDZU, lai zinātu cik man jāmaksā, tad kaut ko izbokšķerē. Kā var ņemt darbā tik nelaipnas krievenes, kurām valsts valoda ir sveša????? tiešām nedarbojas vairs nekāda valsts valodas inspekcija vai kas tāds?

E

C Cicis 14.12.2011

Bolderāja tak Krievijas gunerņa ! Tur tak vieni krievieši ddzīvo !

G GRAFS 14.12.2011

VAJAG TEV TO IKI?? IEPERCIES NORMALOS VEIKALOS. BOIKOTE TADUS. BEZ PRODUKTIEM TACU NEPALIKSI. VEIKALS GAN RISKE PALIKT BEZ PIRCEJIEM. ES TUR NEIEPIRKSOS

T Točno 14.12.2011

Točno šodien Artis Fabriks brīdināja, ka gaidāms uzbrukums no austrumu kaimiņa, tādēļ Latvijai vajagot bruņoties. Domāju, ka NATO mūs uzmetīs, kā kādreiz to jau uzdarīja sabiedrotie ar ASV priekšgalā.

H harijs 14.12.2011

Par ko cepamies? Gribēja divvalodību, lai saņem. Šie krieviski, - es latviski, un man pofig vai viņš saprot vai nē.

G Gun4a 15.12.2011

Tu (ute) esi bijusi Krievijas maz pilsetas veikala ?
Tadas ka tu celj naidu starp tautibam!!! mauka

J JANIS 15.12.2011

stulba mulķe . Gribi lēti iepirkties un vēl šņauc uz pardēvējām.
ja nav naudas iepirkties normālā veikalā ej nahuj vispār.

E elīna 17.12.2011

divvalodību gribēja tikai idioti!
ja nepatīk Latvija- kāp vilcienā.
Gunča- Tu esi pilnīgs idiots, ja atļaujies sievieti tā nosaukt! Gribu, ka Tu man to acīs pasaki. Davai- ir dūša satikties?
Jānis- uz Tevi attiecas tas pats.
dažiem latviešiem vieta tomēr tur pat, kur krieviem- Sibīrijā.

T Točno 17.12.2011

Točno Krieviju jau tikko uzņēma PTO, drīz uzņems arī Nato, tātad lai tirgotos ar "lielo lāci", būs nepieciešamas krievu valodas zināšasnas augstākajā līmenī.

L Liena1 06.03.2012

Ko var dirst! Esmu loti daudz reizu iepirkusies Biolderajas IKI un vienmer esmu bijusi apmierinata!Cik var piesieties Krievu valodaj!