www.sudzibas.lv IKI akcijas produkti vienmēr veci

IKI - akcijas produkti vienmēr veci

Skatoties reklāmu par IKI, ka vairāk nav jāgaida Jauna ēra vai cenu pļauja un cenas ir tik mazas ka pircējiem sākas žagas - smieties gribās. Domāju, ka tās žagas ir no veciem pārtikas produktiem. IKI cenu ziņā ir dārgākais pārtikas veikals, protams, kad ir atlaides, tad cena ir tiešām krietni zemāka nekā citos veikalos, bet nelaime tikai tā, ka uz akcijām esošie pārtikas produkti ir veci (pamatīgi sabojājušies).
Augusta beigās, saņemot reklāmas lapu savā pasta kastītē un ieraugot atlaides uz produktiem ko lietoju ikdienā, nolēmu doties uz IKI iepirkties un rezultāts - sieriņi "Baltais", kuriem cena bija samazināta līdz 10sant un derīguma termiņš līdz 09.09.2010 bija saskābuši, atūdeņojušies; svaigi broilera lielie stilbiņi - zaļiem pleķiem, kad pajautāju personālam kāpēc tāda sabojāta prece stāv uz pārdošanu, viņi izvilka zaļos stilbiņus ārā no trauka un nosvieda tam blakus (domājams, ka šī dikti svaigā produkcija tika apskalota un ielikta tālāk uz pārdošnu); Krievijas siers - vecs. Nogaršojot šos produktus un konstatējot, ka tie sabojājušies, nācās izsviest ārā (iepirkumi 5Ls vērtībā), protams bija pamatīga saindēšanās, bet es esmu ar krūti barojoša māmiņa, līdz ar to vēl nācās sapirkt zāles priekš sevis un 3.5 mēnešus veca zīdaiņa (medikamenti apmēram 10Ls vērtībā). Tad no šī visa var secināt, ka uz akciju viņi liek produktus, kas jau novecojuši un žēl mest ārā. Šī bija pirmā un pēdējā reize, kad iegriezos IKI. Dārgie pircēji, kārtīgi apsveriet vai Jums nepieciešamas šādas problēmas ar veselību un lieki izsviesta nauda. Aizmirsu pieminēt, runa gāja par IKI Saharova ielā.

I Inokentijs 07.09.2010

Gadījās pabūt tādā superveikalā Sarkandaugavā - tiešām, iespaids palika ne tas labākais !

P paataga 07.09.2010

Jopcik, un es vēl taisijos IKI darbu meklēt! Šo palasot kaut tā vairs negribās ...

S Sanita 08.09.2010

Darbu jau var meklēt tur bet nervus arī pēc tam var iet ārstēt .Tur vadība tāda ka vairs negribēsi iet strādāt nevienā lielveikalā .

Z zita 06.04.2011

Vai tiešām neko nevar iesakt lai veikalos pārtikas produktiem netiktu pārmarķēti deriguma termiņi?Es domaju ka tas vairs nav nekads noslēpums kā viegli var nodzēst beigušos termiņus un tā vietā uzspiest jaunus.Ikviens cilveks var majas paņemt vates gabaliņu un saslapināt ar acetonu un jusu acu priekšā tas bez pēdām pazūd.Ari es iepērkos iki jo pie mājām tas ir vienigais veikals, un ari es biezi iegrabjos jau uz vecu preci un uz kuras pat nav AKCIJAS, plauktos stāv krējums ar nedaudz jau uzpūtušiem vāciņiem, paņēmu rokās un pret gaismu pagriežu un redzu ka vecais termiņš ir dzēsts un jaunais blakus uzspiests, par vistas gaļu man vispār nav ko teikt, tā smaka kas no gaļas plaukta nāk ir briesmīga, termiņš tai ir tāds, ja tu šodien pērc tad šodien viņu arī apēd jo rīt varēsi mest ārā.Radiniece, teiksim šodien braucot no darba nopirka vistas šķiņķīšus un nākošās dienas rīta kad vēlējās taisīt puzdienas atverot maisiņu bija lielā sajūsmā ka nauda tika izsviesta vējā bet vistas sķiņķīši miskastē.Esiet vērigi, rūpēsimies par savu veselību!