www.sudzibas.lv IK VAR dizaina grupa Raimonds Buls Negodprātība, nekompetence, iespējams, krāpniecība

IK VAR dizaina grupa Raimonds Buls - Negodprātība, nekompetence, iespējams, krāpniecība

1. Noslēdzu līgumu ar i/k “var dizaina grupa”, Raimondu bulu, par privātmājas projekta izstrādi.
2. Līgumā noteiktais darbu izpildes termiņš – 6 nedēļas. Pagājis vairāk nekā gads, projekts ir pusratā, būvniecību nevar sākt. Viena būvniecības sezona jau ir nokavēta.
3. Raimondam bulam nepārzina elementāras likuma prasības attiecībā uz būvniecību (attālumi līdz kaimiņu Zemes robežām, ēku augstuma ierobežojumi, pašvaldības apbūves noteikumi, katlu telpas augstums u. C.) . Attiecīgi visu laiku jāseko līdzi viņa darbībām, un daudzas lietas nākas pārprojektēt.
4. Raimonds buls neņem vērā attiecīgo ģeodēzisko izpēti, gruntsūdens līmeni, faktisko situāciju objektā. Viņš ne reizes nav to apmeklējis un attiecīgi bez vairākkārtējiem labojumiem nespēj teorētiskos rasējumus pielāgot realitātei.
5. Raimonds buls piedāvā risinājumus, kuru Cenas vairākkārt pārsniedz citus risinājumus. Vai nu viņš atstrādā būvmateriālu pārdevēju interese, vai arī viņam nav nekāds sajēgas par reālajām izmaksām.
6. Raimonda bula rasējumus paraksta ivars bebris – vietnē sūdzības.lv jau pietiekami plaši izreklamēts arhitekts. Par viņu taps atsevišķs ieraksts, kā arī vēstule arhitektu savienības ētikas komisijai.
7. Esmu piedāvājis pārņemt raimonda bula līdz šim sazīmēto, lai nodotu to citiem speciālistiem pabeigšanai. Raimonds buls šo piedāvājumu ir noraidījis. Acīmredzot raimonds buls nespēj kompetenti lietot autocad tā, lai viņa rasējumi būtu tālāk izmantojami.
8. Iepriekšminētais liecina par kvalifikācijas un pieredzes trūkumu. Raimonds buls it kā joprojām mācoties rtu, bet nekādi nespējot to pabeigt. Attiecīgi pieprasīšu informāciju rtu un nepieciešamības gadījumā informēšu rtu par viņu pusizceptā speciālista darbošanos.
9. Neatkarīgi no kvalifikācijas un pieredzes trūkuma raimonds buls ir uzņēmies līgumiskas saistības, kuras ir jāPilda. Attiecīgi taps prasības pieteikums tiesā par saistību piespiedu izpildi.
10. Raimonds buls nemitīgi melo par projektēšanas darbu pabeigšanas termiņu. Iegansti ir infantili: te galva sāp, jo jaunajā dzīvesvietā nenāk miegs, te kāzas jānosvin, te pie ārsta jādodas, te steidzams cits darbiņš pagadījies pa rokai, tad Sola atzvanīt, bet neatzvana.
11. Raimonds buls izvairās saņemt ierakstītas vēstules. Būvprojekta izstrādes līgumā norādītā adrese nav īsta vai arī kāds apzināti neizņem vēstules – tās tiek sūtītas atpakaļ.
12. Šīs un citas pazīmes liecina par apzinātu krāpniecības shēmu, kurā nekvalificēta un nekompetenta persona Raimonds buls sadarbībā ar krāpnieka slavu iemantojušo arhitektu Ivaru bebri uzņemas darbus, kurus tie nemaz nespēj un neplāno pabeigt. Attiecīgi taps iesniegums policijai par krāpniecību.
13. Iespējams, Raimondā bula un Ivara bebra darbības nav nejaušas un ir vairākas citas līdzīgas epizodes ar citiem klientiem.
14. Lai panāktu līguma izpildi vai naudas atmaksu un vienlaicīgi atturētu Raimondu bulu un ivaru bebri no cilvēku nerrošanas, aicinu sniegt informāciju visus, kam nācies ciest no Raimonda bula un Ivara bebra darbošanās, rakstot uz adresi daramtikatgmail.com. (“at” vietā lūdzu lietot attiecīgo simbolu) .

S

Komentāri (3)

L Legioner16 17.02.2021

Ir vēl cietušie no šo mahinatoru kompānijas, Jūsu aprakstītais scenārijs praktiski identisks! Lūdzu precizēt e-pasta adresi ar kuru iesējams ar Jums sazināties!

S shepherdite 17.02.2021

daramtik(at)gmail.com (at) vietā attiecīgais simbols. 26145390

L Legioner16 17.02.2021

Ir vēl cietušie no šo mahinatoru kompānijas, Jūsu aprakstītais scenārijs praktiski identisks! Lūdzu precizēt e-pasta adresi ar kuru iesējams ar Jums sazināties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes