www.sudzibas.lv IK MVV serviss veļas mašīnu remonts

IK MVV serviss - veļas mašīnu remonts

Neiesaku nevienam izmantot šī Ik pakalpojumus. Atnāk labot veļas mašīnu, izdara darbu, paņem lielu naudu. Veļas mašīna diemžēl tajā pašā vakarā nestrādā. Zvanīju vēlreiz un tad sākās apsolīja reizes trīs, ka nāks tad un tad, bet diemžēl velti. Kvīti par ar darbu un daļu arī nedod.

I

J Jurijs 08.11.2011

В прошлом году сломалась стиральная машина, друзья порекомендовали обратиться в этот сервис. Мастер приехал быстро, я этому очень обрадовался, т.к. стиралка остановилась с водой и бельем. Починил в течении 30 мин. Машинка работает по сей день отлично. А вот на днях сломался холодильник. Позвонил в ту же фирму, приехал мастер в понедельник, починил. Звонил другим мастерам(думал приедут в воскресенье.) так те вообще сказали выбрасывать холодильник. Теперь тьфу-тьфу все работает. :)

I Indraxxxx 11.10.2012

Akal piekrāpa - pārdeva ledusskapi, kas nestrādāja pēc 3 stundām, uz zvaniem neatbild, šī ir krāpniekfirma!