www.sudzibas.lv IK Metālkonstrukcija SS Krāpšana, slikts serviss, solīšana, meli

IK Metālkonstrukcija SS - Krāpšana, slikts serviss, solīšana, meli

Izstāstīšu kā man iet, lai citiem nesanāk tā.
Būvējam māju. Ir jumts, logi, sienas - vēl tikai pabeigt siltināt, fasādi un iekšdarbi. Laipni piedāvāja savus pakalpojumus. Pirmais jautājums viņam - vai pārstāv firmu, jeb ir privātais, uz ko atbildēja, ka esot firma, ir savi darbinieki un vēl sadarbojas ar citiem speciālistiem. Pats antons - būvuzraugs. Atbrauca ar firmas līgumu "ss metālkonstrukcijas", pārstāvja parakstu. Viņa civilsieva, viņš pārstāvot firmu. Samaksu par darbu firma ņem tikai skaidrā - tā būšot lētāk, jo materiālus sagādās no citiem objektiem (pārpalikušos) . Visi materiāli un darbs - augstākajā kvalitātē. Bet esot goda vīrs - darbam dos lielas atlaides un teju vai aizdevumu. Uzdevās par lielu draugu. Sāka strādāt 2019. Gada novembrī. Solīja pabeigt līdz februārim. Sākums ļoti cerīgs, bet jo vairāk dara, jo vairāk nāk klāt Sīkumi un papildus izmaksas, papildus tāmes. Tas pašsaprotams - ja vajag, tad daram un maksāju. Līguma termiņi beigušies, darbs vēl nav pabeigts, bet esmu saprotošs, jāturpina būvēt.
Februārī būvnieks nokļūst slimnīcā (vismaz pats tā stāsta) . Esmu pretimnākošs, ik pa laikam jautāju kā jūtas. Firmas cilvēki nespēj bez viņa strādat, jāgaida. Iet nedēļas, Mēneši. Klāt nāk jaunas vainas, nedienas, karantīnas - paziņa slimnīcā, cilvilsieva uzmetusi - iztērejusi visu viņa naudu, pārdevusi viņa mantu, atņēmusi telefonu, viss ir slikti. Protams, ļoti jūtu līdz. Briesmīgi, kā cilvēkam neveicas. Tomēr mana paša ģimene ļoti gaida māju un drīz nebūs kur citur dzīvot - nāksies pārvākties. Bija jāmeklē iespējas būvēt tālāk, jo neviens nemācēja teikt cik ilgi vēl "firma" slimos.
Nedēļas nogalē pasaucu palīgā paziņas skrūvēt reģipsi. To darot, atklājās, ka savilktie elektrības vadi ir haoss bez jēgas. Burtiski izniekots materiāls. (un to darījuši "profesionāļi", kam labi samaksāts) . Rakstu antonam un stāstu šo. Viņš par vadiem negrib dzirdēt, toties uztaisīja lielu drāmu par to, ka pats reģipsi skrūvēju, tāpēc viņš vairs nesadarbosies ar mani. Cenšos pierunāt, sarunāt, bet nekā. Palūdzu, lai vismaz atgriež samaksāto par puspabeigtajiem darbiem un materiāliem, kurus neatveda. Vēl sakāpinātāka pretreakcija, kurā antons uzdevās par upuri, sakot, ka es esmu krāpnieks un piedraudēja ar tiesu. Var jau tiesāt, līgumi ir, maksājis esmu, sirdsapziņa tīra. Laipni atgādināju, vairākas nedēļas par darbiem/materiāliem, bet bez rezultātiem. Sapratu, ka nespēšu vienoties un nosūtīju iesniegumu policijai. Ar policijas starpniecību varēju atgūt tikai dušas sienu (kuru bija paņēmis no objekta, lai "uzlabotu") to atguvu ar noskrūvētām detaļām, par kurām antons, protams, neko nezina. Turklāt, policijas klātbūtnē antons pēkšņi vairs nav firmas pārstāvis un viņam ar to firmu nav nekāda sakara! Vienīgais, ko piesolīja man, ir čakarēšana principa pēc un viņa civilsievas (kāds pārsteigums - atkal kopā!) sūdzēšana tiesai, jo es neesmu samaksājis firmai par izdarītajiem darbiem. Izlielījās, ka viņam visi konti ārzemēs un makā 10k skaidrā naudā, cerībā, ka negribēšu tiesāties. Bet sapratu, ka viņš vienkārši vēlas, lai vid viņu uzmana.
Uz šo brīdi nepabeigtie darbi un solītie materiāli sastāda gandrīz 3 tūkstošus € parādu. Vēlos brīdināt visus līdzcilvēkus, lai neiesaistās darīšanās ar viņu uzņēmumu "ss metālkonstrukcijas". Ļoti Skaisti prot runāt, sadraudzēties, pārliecināt, lai dabūtu ko vēlas, visiem iespējamiem līdzekļiem. Kā arī paldies draugiem, kas izpalīdz ar darbaspēku, lai mana ģimene var ātrāk tikt mājās.
#atkrapies.

“ss metālkonstrukcijas”. Mūsu situācija bija tik līdzīga, tik mēs atšķirībā no autora - māju demontējām (divstāvu koka ēka Rīgas centrā) .
Stāsts arī par to, ka viņš ir būvuzraugs, ar lielu pieredzi, pieejami daudz materiāli, tehnika, darbinieki lielākā daļa no ielas Salasīti ar attiecīgu kvalitāti un atkarībām (atskaitot vienu puisi, kurš strādāja labi, bet par kuru izdomāja visādas intrigas, nemaksāja utt...) . Visus papīrus parakstīja. Katru piektdienu bija jāizmaksā nauda, sakarā ar to, ka esam sia izdevās vienoties par pārskaitījumu, taču jau trešdienās sāka sūtīt bildes un rakstīt, cik daudz izdarījuši un ja nemaksās, ta nestrādās. Darbi vilkās, strādnieki mainījās, pats saslima, beigās arī pazuda. Arī bija papildus tāmes, summas auga.
Sakarā ar to, ka mājas demontāžu uzsākām 24.02.2020. Papildus iedevām remontēt dzīvokli blakus mājā. Tur pēc viņa darba bija katastrofa - apkure, elektrība lielākā daļa jāpārtaisa, kanalizācijas trubas nebija kārtīgi savienotas - beigās bija jālauž grīda, jo appludināja apakšējo dzīvokli. Vannasistaba - šausmas, visi ievadi bija jāpārtaisa. Viss jāpāršpaktelē un jāpārkrāso. Labi, ka nepaspēja flīzes uzlikt. Istabās lamināts leca vaļā, durvis nekvalitatīvi ieliktas.
Atgriežoties pie demontāžas - pagalmā bija bardaks, visas mantas (sadzīves atkritumi, dēļi, brusas, metāllūžņi... Izmētāti pa pagalmu tā, ka iedzīvotāju nevarēja apgriezt savus auto) . Tā arī atstāja visu - 1/3 no mājas nenojauca, brusas, kokmateriālus, metālu aizveda... Hmm... Dažus vecos dīvānus arī - taču bija ļoti lielas izmaksas nododot - taču nekādus papīrus pretī nevarēja uzrādīt.
Es varētu turpināt vēl ilgi...
Taču gribu paprīdināt visus par šīm personām, kas ir “ļoti bagāti un tik daudz kvalitatīvus būvdarbus veikuši, ir konti ārzemēs, privātā lidmašīna, jahta, māja stīpniekos”. Esat uzmanīgi, runāt māk un neiekrītat!

Komentāri (4)

A Antons45 28.04.2021

Anita Tefere,laikam jau Tu esi mele un krapniece🤔Māja tika demonteta atkritumi izvesti. Ir gan foto gan video materiali un sarunu ieraksti ar Tevi.
Laikam to nebiji gaidījusi?Kā slēdzi udens nelegālu pieslēgumu kā demontēji bez dokumentiem. Kad gribēju apturēt demontāžu teici lai tik jauc. Covid laikā neviens nebrauc Pati piedāvaji cilvēkiem vākt kokmatriālus liki postu fb. Atmiņa Tev ir ļoti īsa,neizdevās pierunāt izvest buvgruzus. Teici ved samaksās,zināju kad nemaksāsi un nevedu. Tāmi lasīt maki? Nav sanemta nauda ne par būvgružiem ne par pamatu demontāžu. Runājot par dzīvokli Tu visu pieņēmi un tad maksāji. JA JAU TEV TAISNĪBA GRIEZIES TIESĀ...Bet es par neslavas celšanu iesniegšu iesniegumu V.P.

S Sigita.sproge 28.04.2021

Kur tiesas lēmums, kur iesniegums policijā?

A Antons45 28.04.2021

Andri Anderson,tagad par Tevi degenerāt! Tu biji uzmetis fasādniekus,mūrniekus.Tava sieva Rota Andersone krāpa cilvēkus un atrodās šajā portālā. Tu pieņēmi darbus un maksāji par padarīto! Gribēji lai es uz parāda uz nomaksām ceļu Tev māju. Ir arī sarakstes ar Tavu sievu.Kur viņa saka ka nauda bij,Tu kad nebij. Policijā nebij ko teikt,nožēlojams Tu esi deģenerāt. Ja doma ka man kaitē tad ne. Atceries ko policija pateica? Ne es ne Tu nevar neko publicēt. Šodien ir uzrakstīts iesniegums policijā par neslavas celšanu. ES TEVI SATIESĀŠU LUPATU LĒVEROS. Uz tikšanos tiesa.

D Dārziņu māja 02.03.2022

Lasu un pilnīgi mans stāsts...celtnieks ar brīnumainu pieredzi, nauda katru piektdienu, avārija un slimnīca, pieaugošas izmaksas, tad darbs ārzemēs uz zveju kuģiem un atklāti draudi. Un visur klātesošā sieva sociālā darbiniece Viesītē...slavenais Antons strādā pēc vienas shēmas... Varbūt tomēr uzsākt tiesvedību...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes