If Kasko - Atbildes,

Labdien! Velējos izkratīt sirdi un pajautāt gudrākam cilvēkam vai ar tiem ķēmiem ir jēga pērties? !
Tā tad pirms kāda laika iegādājamies auto apdrošinājām caur lētākpašam.lv izvēlējāmies if kasko, nopirkām to polisi uz 3 mēnešiem un kad mašīnai gāja polises termiņš uz beigām uz mobīlo un e-pastā atnāca ziņojums. Tākā tieši tad vīrs iegādājas otru auto, pirmo viņš neatjaunoja, bet iegādājas polisi jaunajam auto arī uz 3 mēnešiem, arī caur to pašu lētākpašam.lv, if kasko, tad nu tā takā pirmajam auto bija atgādinājums neiedziļinājāmies polises beigu termiņā, bet lūk nebija neviens atgādinājies veselu 1mēnesi octa if nelikās ne ziņas līdz mūs aptrurēja policija un uzlika sodu, protams jā esam paši vainīgi bet ja jau atgādina tad atgādina, zvanījām prasījām kas atbild-jā līgums ir gatavs nezināmu iemeslu dēļ nau izsutīt. Tad zvanam atkal tur saka ja nau izsutit neesot noradīts nr, epasts, atrodam datora vēsturē kur pildīja anketu viss ir norādīts bija uz e-pastu atnācis kad tikko iegādājamies polisi arī, kā tad viņiem var nebūt tā e-pasts!? ! Bišķ jau sapinās savos melos! Tgd viņi pastāv uz to ka nau jāatgādina un kad esam paši vainīgi kaut viņi varēja neatgādināt bet nākamo līgumu jeb piedāvājumu viņi sūta!

Kaut ko var panākt ir izraksts no teelfona kad nau ne zvanijusi ne sutijusi sms, ari e-pasta izdruka ir, kā arī telefona saruna kur viņi paska līgums ir sagatavots nezināmu iesmelu dēļ nau izsutīts, esot viņiem bijusi izmeklešana jā kads darbinieks neizpildija darbu bet taka nevarot atarst vainigo vainu vini neuzņēmāš!

D

Komentāri (7)

Minesota 03.10.2013

1. Par to, ka nav KASKO policijai vienalga un sodu par to uzlikt nevar.
2. Pašiem ir jāseko līdzi polišu derīguma termiņiem.

L Liene Bredaka 03.10.2013

KASKO nav obligātā-uzspiestā apdrošināšana. Un ja tādas nav, tad nekāds sods nav jāmaksā.

D Dusmiiga 03.10.2013

Laikam būsu bik sajaukusi nevis kasko bet vienkārši apdrošināšana!
PROTAMS SAPROTU KA JASAKO LĪDZ BET TAS TĀ JA 1MAJAM AUTO ATSUTA PIEDAVAJUMU OTRAM ARI UN TUR BIJA KEKSIITS JAIELIEK VAI VELAS ATGADINAJUMU IELIKAM BET NEKAS NEATNACA!!Ja jau savā pakalpojumā to liek tad tas ir jāpildaa!Nu labi zinu kad tajā iestādē neko neiegādāšos.
UN TAD latvieši brīnas kada iemesla dēļ man nemaksā algu, nebrinas ka šādi strāda!Zinu kad if zaudeja mus un manus radus jo neieteiksu viniem tur iet.Meluģi.

Ja viņi būtu jau sakuma pateikuši kad nebija kontakt iformācijas varbūt labi piedotu bet ja pasak kad kāds neizpilda savu darbu protams dusma ir!!
Tad jau tik pat labi es arī kādam veikala vai uzņēmumā varu aizmirst izmaksāt algu, atliku?!

Ausainītis 03.10.2013

Bērnudārzs!

N NA_fans 04.10.2013

Swiestc.
Meitenīt, piereģiestrējies CSDD un viņi tev sūtīs gan par OCTA, gan par TA termiņiem gan par neapmaksātiem sodiem :)

Nandia 08.10.2013

Dusmiigaa - iesaku jums būt uzmanīgākai un pašai vairāk sekot līdzi savām lietām + sorry, bet arī latviešu valodu un tās pareizrakstību iesaku jums takā atsaukt atmiņā. Lasot sūdzību ir grūti jūs izprast, jo trakotas kļūdas acīs duras.

A autoskola 22.03.2019

:) Jums pašam arī nenāktu par sliktu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes