IF apdrošināšana - Slikts serviss

Nu tā, esmu dusmīga uz šo apdrošināšanu. Ir Veselības apdrošināšana, katru mēnesi tiek maksāta nauda par apdrošināšanu. Bet redz analīzes nosedza, bija jāmaksā pašam. Tad kāpēc man jāmaksā katru mēnesi par polisi ja no viņas nav jēgas. Iepriekšējā darba vietā bija seesam, visu sedza, man ne par ko nebija jāmaksā. Šī kompānija iekasē tikai naudu bet man vēl pašai jāmaksā. Drīz jāiet uz fizioterapijām, bail pat domāt cik tur būs jāmaksā, ja no šo apdrošināšanu nav jēgas. Lieku naudu tik maksā.

27.11.2023

Papildināts Košais 27.11.2023

Analizes nenosedza.

K

K Košais 27.11.2023

Precīzāk,analīzes nenosedza.

K Katrīna951 27.11.2023

Bet iesniedzot dokumentus, naudu atmaksā.

T Tevnebuszagt420 27.11.2023

Apdrošināšanas uzņēmumu uzdevums ir kompensāciju neizmaksāt. Tāpēc lietas jānoskaidro pirms apmeklē medicīnas iestādi. Uzzvani, pajautā vai tajā iestādē, šādu pakalpojumu apmaksās. Sarunas viņi ieraksta un, ja izstāsti apstākļus, nevar apstiprināt un pēc tam noraidīt.