IF apdrošināšana - Slikts serviss

Tātad vēlos sniegt sūdzību par šo nekompotēto uzņēmumu. Tātad savam mājdzīvniekam - šķirnes sunim, uztaisīju polisi, ar domu ja nu kādreiz viņu tomēr nāksies izmantot, tak dzīvē visādi var gadīties. Un pienāca liktenīgā diena, kad manam sunim notika nelaime, viņš nejauši tika zem mašīnas un gandrīz nomira, bet pateicoties manai ātrai reakcijai, aizbraucām uz klīniku kur suns pavadīja vairākas dienas, protams summa klīnikai ko mums vajadzēja veikt pēc ārstēšanas un operācijas nebija maza, tā bija ap 1000€, par cik bija mums apdrošināšana, domāju vismaz daļa tiks segta, bet beigās mani pasūtīja trīs mājas tālāk, sakot, ka viņi nesedz nelaimes gadījumus kur notriec dzīvnieku … bļāviens nopietni? Tā ir dzīva radība, tas bija nelaimes gadījumus, tad radās jautājums - priekškam vispār tā polise ir vajadzīga, ja nespēj segt ārstēšanas izdevumus, nelaimes gadījumus utt? Ar ko tad cilvēka apdrošināšana ir labāka par dzīvnieku apdrošināšanu? - abas ir dzīvas radības.. Pirmā un pēdējā reize kad sadarbojos ar viņiem, man diemžēl ir pieredze slikta.

30.07.2021

Atbilde no If Apdrošināšana Pārstāvja atbilde 30.07.2021

Labdien!
If Mājdzīvnieku apdrošināšanas polises darbības laikā apdrošinātajam vai personai, kuras rīcībā un aprūpē atrodas mājdzīvnieks ar apdrošinātā piekrišanu ir jāievēro drošības prasības saskaņā ar līguma 5.punktu un 5.9.2. apakšpunktu: suns atrodas piesiets pie ķēdes vai pavadas, ja nav norobežots pagalms. Citiem vārdiem sakot, ja suns pastaigas vai atpūtas laikā ir bez pavadas un brīvi pārvietojas pa vietu bez ierobežojuma, netiek ievērota drošības prasība, kas ir pamats atlīdzības atteikumam. Būsim piesardzīgi, jo ne vienmēr varam paredzēt sava mīluļa uzvedību, kā arī situāciju uz ceļa!

G grumpy 30.07.2021

Nelaimes gadījumi ar dzīvniekiem laikam netiek apdrošināti tādēļ, ka ir samērā viegli krāpties šādā veidā. Ir pietiekami daudz cietsirdīgu cilvēku, kam nesagādātu nekādas problēmas apdrošināt jebkādu dzīvnieku, uzdodot to par savējo, un vēlāk nonāvēt, lai dabūtu apdrošināšanas kompensāciju. Tādēļ ir jācieš arī godprātīgiem dzīvnieku saimniekiem. Nākamreiz, lūdzu, lasiet rūpīgi līgumu un noteikumus.

Oļegs Zatlers 30.07.2021

Kāpēc tu domā, ka nopērkot apdrošināšanas polisi, par visu apdrošinātājam būtu jāmaksā? Tu nopirki polisi ar konkrētiem riskiem. Ja notriekšana nav apdrošināta, tad par to nemaksā un viss. Šķiet tev nav absolūti nekādas sajēgas, kas ir apdrošināšanas polise un tās nosacījumi. Bet bļaustīties apkārt tu gan māki...

L Latio Fox 30.07.2021

Taatad, ja suns buutu notriekts pie pavadas-tad apdrosinaasana darbotos:)))
Saadi apaakspunmtini tiek ievietoti jebkuros liigumos, lai tikai klientu pataisiitu par mulki!Taa tas diemzeel ir!