www.sudzibas.lv If Apdrošināšana Nesniedz informāciju par atlīdzības izmaksas gaitu

IF apdrošināšana - Nesniedz informāciju par atlīdzības izmaksas gaitu

03.05.2022. Iesniedzu atlīdzības pieteikumu par personai nodarītiem zaudejumiem csng rezultātā.
Lieta tika reģistrēta ar nr. 451026914. Jūnija mēnesī saņemu ziņu, ka zaudejums ir aprēķināts, bet nevar veikt izmaksu uz manu norēķina kontu, jo tajā brīdī man nebija 18 gadi. Tā ka bankā bija jāpierakstās un bija nolikts datus pēc trim nedēļām, par to informēju if, ivetu osi. Kad biju ieradies swebd bank mani bez mammas klātbūtnes nepieņēma. Atkal bija ilgi jāgaida, bet noliktā datumā mamma nevareta tikt no darba. Tā mēs atlikām līdz manai pilngadības pienākšanai.
Ap 20.09.2022. Nosūtīju ziņu ar jautajumu, vai vēl ir spēkā mans atlīdzības pieteikums ar nr. 451026914 uz ko saņeēmu automatisko atbildētāja ziņu, ka ir manu ziņu sanēmuši un kā ar mani sazināsies. Bet neviens ar mani nesazinājās. Ir pienācis 22.09.2022. , kad man paliek 18 gadi un es atkal nosūtīju ziņu ar to pašu iepriekšējo jautajumu un atkal automatiska atbilde no If.

22.09.2022

Atbilde no If Apdrošināšana Pārstāvja atbilde 23.09.2022

Labdien!
Apdrošināšanas atlīdzības lietas izskatīšanas ietvaros sūdzības iesniedzēja pārstāvis tika informēts, ka atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai apdrošināšanas atlīdzību nepilngadīgām personām iespējams izmaksāt tikai uz speciālu kontu. Vairāku mēnešu garumā If gaidīja informāciju par konta numuru, uz kuru veikt apdrošināšanas atlīdzības izmaksu, līdz š.g. 20.septembrī tika saņemta informācija, ka iepriekš nepilngadīgā persona ir sasniegusi pilngadību, kas ļauj veikt apdrošināšanas atlīdzības izmaksu uz nu jau pilngadību sasniegušās personas norēķinu kontu. Atlīdzības lietā saņemtā jaunā informācija tiek apstrādāta un lēmumi pieņemti atbilstoši iekšējām procedūrām un spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Par lēmumu lietā un apdrošināšanas atlīdzības izmaksu atlīdzības pieteikuma iesniedzējs tiks atbilstoši informēts.

Z