IF apdrošināšana - Kompensacija

Strādājot ražošana zaudēju pūš pirkstu.. If aprēķināja 200eiro. Kompensāciju. Neesot smaga trauma..
Man tas pirksts neizārstēsies nekad... Viņš neizaugs no jauna. Tā nav roka vai kāja kas salauzta un sadzīs.
Kāda jēga tad no. Tādas kompānijas kas šādi. Aprēķina kompensācijas? Vot kad vajag reklamēties tad tik raksta nāciet pie mums mēs jums. Palīdzēsim. A kad jāsāk izmaksāt naudas oj nav tik smagi var tak. Dzīvot. Tāda mums laba apdrošināšanas kompānija
ne iesaku u apdrošināties šeit.

06.09.2023

Velvetpopstar 06.09.2023

Būtu zaudēta roka, tad samaksātu vairāk. Vajag Strādāt uzmanīgāk.

S sumup 06.09.2023

iirijaa..bija liidziigs gadiijums..tur arii zaudeeja pirkstu cilveeks darbaa..vinjam izmaksaaja 30 000.tik nezinu vai darba deveejs vai apdroshinaataaji..taa ka varat saliidzinaat attieksmi pret straadnieku tur un te latvijaa..

Oļegs Zatlers 06.09.2023

Protams, traģiski, bet apdrošinātājs te ņepričom. Vienkārši tika iegādāta lēta polise ar mazām apdrošinājuma summām.