www.sudzibas.lv Iekšlietu ministrijas poliklīnika Neetiska attieksme pret pacientiem

Renāte Kraule ginekoloģe Iekšlietu ministrijas poliklīnika - Neetiska attieksme pret pacientiem

Не советую ходить к этому "доктору"! С порога с тобой разговаривают таким тоном, как будто ты пришла к ней домой без приглашения, тон совершенно не выбирает. Задает вопросы сидя к тебе спиной и уткнувшись в кушетку, а если ты что то не раслышала, повторяет повышенным тоном. Делала usg задала ей вопрос по результатам, всунула мне бумаги и резко ответила: "вам все ваш врач раскажет! " не ответила ни на один вопрос.
Если хотите испортить себе настроение, то вам прямым ходом к этой хамке!

J

Vairāk sūdzības par Renāte Kraule ginekoloģe Iekšlietu ministrijas poliklīnika

D DEGU 18.12.2017

Labdien!
Pie dakteres regulāri eju jau kādus 10 gadus. Ļoti zinoša un pretimnākoša daktere- cilvēks īstajā profesijā.
Sajūtas pēc vizītes tikai pozitīvas .Varbūt pacientei jāmeklē vaina savā attieksmē?
Ar cieņu IRĒNA.

G Gunta Drone 01.02.2018

Esiet uzmanīgi lietojot vai iegādājoties acu pilienus glaukomas ārstēšanai, ja nevēlaties nokļūt psihenē, tad labāk tos nelietojiet. To nosaukumi ir Timosan un Brimonal. Manai mammītei tos izrakstīja Smiltenes poliklīnikā, bet ja nebūtu brīdinājums facebook, tad baidos pat iedomāties kas ar 86 gadīgo cilvēku tagad būtu. Pabrīdiniet visus iespējamos cilvēkus. Alternatīva šiem pilieniem ir ļoti liela medikamentu tirgū. Ar cieņu Gunta Smiltenē.

N Natalja Molchanova 27.11.2018

Хожу к Крауле много лет,очень довольна!