www.sudzibas.lv Iekšlietu ministrijas poliklīnika Neetiska attieksme pret pacientiem

Renāte Kraule ginekoloģe Iekšlietu ministrijas poliklīnika - Neetiska attieksme pret pacientiem

Не советую ходить к этому "доктору"! С порога с тобой разговаривают таким тоном, как будто ты пришла к ней домой без приглашения, тон совершенно не выбирает. Задает вопросы сидя к тебе спиной и уткнувшись в кушетку, а если ты что то не раслышала, повторяет повышенным тоном. Делала usg задала ей вопрос по результатам, всунула мне бумаги и резко ответила: "вам все ваш врач раскажет! " не ответила ни на один вопрос.
Если хотите испортить себе настроение, то вам прямым ходом к этой хамке!

J

D DEGU 18.12.2017

Labdien!
Pie dakteres regulāri eju jau kādus 10 gadus. Ļoti zinoša un pretimnākoša daktere- cilvēks īstajā profesijā.
Sajūtas pēc vizītes tikai pozitīvas .Varbūt pacientei jāmeklē vaina savā attieksmē?
Ar cieņu IRĒNA.

G Gunta Drone 01.02.2018

Esiet uzmanīgi lietojot vai iegādājoties acu pilienus glaukomas ārstēšanai, ja nevēlaties nokļūt psihenē, tad labāk tos nelietojiet. To nosaukumi ir Timosan un Brimonal. Manai mammītei tos izrakstīja Smiltenes poliklīnikā, bet ja nebūtu brīdinājums facebook, tad baidos pat iedomāties kas ar 86 gadīgo cilvēku tagad būtu. Pabrīdiniet visus iespējamos cilvēkus. Alternatīva šiem pilieniem ir ļoti liela medikamentu tirgū. Ar cieņu Gunta Smiltenē.

N Natalja Molchanova 27.11.2018

Хожу к Крауле много лет,очень довольна!

S Sandra S. 30.10.2020

Ļoti laba ārste, atsaucīga, visu paskaidro, biju pie viņas uz 2. skrīningu. Tikai labas atsauksmes.

R royalblue 30.11.2020

Pieļauju, ka ir laipna un iejūtīga pret maksas pacientēm, bet ne kā profilaktiskās apskates veicēja IeM poliklīnikā. Ja tik ļoti riebjas šis darbs un pārbaudāmās sievietes, varbūt laiks darbu mainīt?

S Sandra S. 30.11.2020

Nebiju nemaz maksas paciente

I Inesa Vadjuhina 25.05.2023

Добрый день. Хороший врач. Была у неё на приеме раза три и она даже вспомнила про моё больное ухо и поинтересовалась здоровьем. Очень приятно.Всё хорошо объясняет.

K Kekss° 03.08.2023

! Vakar pieredzēju nepatīkamu attieksmi un pirmo pieredzi apmeklējot ginekoloģi (Renāte Kraule). Ienākot kabinetā nebija nekādas cilvēcīgas attieksmes, lai gan es pati biju pieklājīga, sasveicinājos, bet man uz to neatbildēja, nenolaižot skatienu no datora monitora. Apjuku, jautāju, vai viss ir kārtībā un esmu pareizi atnākusi, uz ko atpakaļ saņēmu izsmieklu frāzes un pat mēdīšanos...
Pie apskates ar mani runāja augstā tonī, atkārtojot vairākas reizes ko darīt, lai pasteidzos, vai ilgi mani vēl jāgaida u.t.t. Bija redzama nepatika un nepacietība, vēlējās, lai tikai ātrāk dotos prom. Nosodīja, kādēļ nezinu notikuma gaitu apskates laikā, un vai tiešām to man nav neviens pastāstījis, piemēram, mamma vai draudzenes? Atbildot uz jautājumu nē, saņēmu arī atbilstošus komentārus no ārstes puses. Arī par katru personisko jautājumu, par ko gadu laikā ir radušies jautājumi speciālistam, saņēmu nosodošu skatienu, klusumu vai ignorēšanu. Ja pārjautāju jautājumu, atbildēja ar pretjautājumus vai jau iepriekš manis sniegto informāciju.
Sajutos neērti, sēdēju raudāju un klusībā nosodīju sevi, vai tiešām esmu pelnījusi tādu attieksmi. Baidījos turpināt uzdot kādu jautājumu. Aizpildot papīrus un nododot tos man, nepateica ne vārda. Es tomēr atsveicinājos, novēlēju labu dienu un uz ko- klusums. Pēc apmeklējuma vienkārši sabruku...
Nezinu, kurā brīdī izpelnījos redzamu riebumu un nepatiku. Pirmā pieredze ir viekārši briesmīga. Ceru, ka neviena cita sieviete neko tādu nepiedzīvos, kā piedzīvoju es. Ceru nekad vairs tur neatgriezties.