www.sudzibas.lv Iekšlietu ministrijas poliklīnika Reģistratūra un zobārstniecība - attieksme!

Iekšlietu ministrijas poliklīnika - Reģistratūra un zobārstniecība - attieksme!

Pierakstījos pie zobārsta. Iepriekšējā dienā viņi man piezvana un jautā, vai būšu. Saku - būšu. No rīta ierodos - "atvainojiet, bet jūsu ārsts saslima".
Es saku - "vakar jūs man varējāt piezvanīt un pajautāt, vai būšu., bet šorīt - nē!" Galu galā braucu cauri visai Rīgai uz 12.00, bet par to, ka ārsts saslima, viņi zināja jau 8.:00!!
Es jau grasos iet prom, bet tad man reģistratore saka, lai es pagaidot pie dežūrārsta. Es piekritu.
Gaidu, gaidu, viņa sauc visādus bez rindas...utt. Paiet 1, 5 st, iznāk dežūrārste, es jautāju - kāpēc tik ilgi un cik vēl gaidīt? Dežūrārste uz mani skatās - apmēram "a ko jūs vispār te darat? man tā jau darba pa pilnam!".
Es pagriežos uz reģistratores pusi ar jautājošu sejas izteiksmi, bet viņa man saka - "atnāciet citreiz, daktere ir pārāk aizņemta". What a f...!! Pirms tam viņa to nezināja?! Sarunāt ar dakteri uzreiz nevarēja?! Es būtu aizgājusi un uz darbu un pierakstījusies uz citu dienu. Bet nē - viņa liek man gaidīt, un beigās izrādās, ka nekas nav sarunāts, ka man vispār jāiet mājās... Bardaks!! Un attieksme kolosāla!
Rezumē: aizeju no darba uz 2 st, nosēžu tur 2, 5 st, bet rezultāta NAV.

E Edgar 03.09.2011

..ja ir vēlēšanās SABOJAT savus zobus-uz IeM poliklīniku!!! saku no savas personīgas pieredzes. Uz turieni var iet, ja gribas vēlāk izgrūst milzīgas naudas summas labojot viņu sabojāto...

N Niiikka 10.03.2016

Es tapat pierakstiju bernu pie zobarsta, gaidijam 2 nedeljas. Pirms vienas dienas vini zvana un saka ka kvotas nav. Ha gribat naciet maksas. Bet kad pierakstiju viss bijs kartiba. Vini atdeva musu vietu savejiem es ta saprotu