Iegustot lv pilsonību nesaprot ko jautāju - Pavirši pieņem pilsonību

Kā iegūstot lv pilsonību nemāk saprast ko runa, ja esi ieguvis pilsonību jāzin valoda jo ja negribi naher tev pilsonība. Kā ir ieguvuši maksājot jo savādāk nav iespējams. Nesaprotami tā jautāju itkā nesaprot sak lai runāju krieviski, kāpēc man to jādara jo te ir lv jāzin 2 valodas. Neredzu ka 2. G laikā kas mainījies pēc referenduma par divvalodību.

D

Ir virkne gadījumu, kad personas atjauno pilsonību, piem., trimdas latviešu pēcteči. Ir gadījumi, kad pilsonību iegūst no dzimšanas. Izglītības līmenis cilvēkiem ir dažāds, taču ne visos gadījumos pilsoņa statuss nozīmē, ka cilvēkam vajag zināt valodu, kaut gan jāatzīst, ka cilvēkam vajadzētu to zināt.

2 2016merk 06.02.2016

Dīvaini rakstīta sūdzība. Saprast maz ko var. Kurš, ko , kam un kad prasīja - nav saprotams par ko tad tā lielā brēka.

D Dontkillmyvibe 06.02.2016

Ja Tu runā tādā pat stilā kā raksti, tad ir skaidrs kāpēc nesaprata. :D

L LVpilsonis 08.02.2016

Kaut kāds bezsakars. Nākamreiz pārlasi tekstu pirms to publicē.