www.sudzibas.lv Iecavas Siltums Naudas izspiešana

Iecavas Siltums - Naudas izspiešana

Iecavas siltuma es stādaju 11 menešus par atslēdznieku. Man darbs par atsledznieku patika. Vienigais kas man katlu māja nepatika direktora jura drizļionoka ridziba. Viņš darbā dzerstijās un kad bija labā stadija saka ar rupjiem vardiem apsaukaties. Kad es nostradaju tur pirmo menesi es pie algas vel saņemu premiju 160 eiro, kad man ieskaitija naudu konta pie manis pienaca direktors un teica ka man viņam no manas premijas jaadod viņam puse no premijas tas ir 80 eiro, es prasiju viņam kapec man jamaksa sava nauda viņam ko viņš atbildeja ja gribi pie manis stradat un saņemt premiju tad jamaksa puse no premijas, un ta es katru menesi no premijas maksaju viņam.interesantakais tas ka viņš ari no parejiem atsledzniekiem iekaseja no viņu premijas pusi no summas. Otro menesi es direktoram devu 80 eiro, trešo menesi es maksaju jau 120 eiro, kad prasiju kapec šoreiz tik daudz jamaksa ar ko viņš man pateica tas tapec ka es nenodevu savus koleģus viņam pa to ka viņi dzerstas darba laika bet no tiem diviem koleģiem viņš iekaseja visu premiju. No ceturta lidz desmitam menesim man viņam nacās adot 110 eiro, bet no maniem koleģiem viņš iekaseja 80 eiro. Kad prasiju kapec ta ka no manis iekase vairak naudu ar ko viņš man atbildeja ka es neēsmu pelnijis naudu. Man piegriezas viņam maksat naudu es uzvaniju uz darba inspekciju un izstāstiju savu situaciju ka direktors no manis iekase naudu un man darba inspekcija teica ka tas ir nelegali un pa šadu lietu var uz direktoru ierosinat lietu jo tas skaitas ka rekets. Vienpatsmita menesi kad saņemu naudu es nolemu direktoram vairs nemaksat, kad viņam pateicu ka es viņam vairs nemaksašu jo tas ir nelegali viņš man sāka draudet ar to ka uzskūdis atiecigus cilvekus kas mani piespiedis viņam samaksat no savas premijas, draudeja ka ja es nesamaksašu tad man iedos pa purnu, vienu dienu pat izteicas ja nakoša diena es neadošu naudu viņš mani ar trubas cauruli nodauzis, lai mani viņš nenodauzitu es biju paņemis slimibas lapu un kad biju uz slimibas lapas es uzrakstiju atlugumu ka eju prom. Man viņš lidz šim mirklim kad mani ierauga piesienas ar draudiem sakot kad losi adosi naudu ko sen neēsi dabujis pa purnu. Es viņam atbildeju ka naudas nav un netaisos viņam adot.

C Ceha partneris 24.01.2017

Atlaistais aizmirsa pateikt, ka vińa šefs palūdza vińam,atstāt darbu un atlīdzināt zaudējumus labprātīgi. Pēc tā, kad vińš bija "pańēmis" krāsaino metālu un instrumentus no uzńēmuma nevienam nesakot. Vińam laikam vāveres galvā mājo, jo nav par vēlu par šo faktu ierosināt krimināllietu.

J Juris Pavlovs 24.01.2017

Kas tas pa Murgu .Ne kad neticēšu ka Juris var izdarīt kaut ko tām LĪDZĪGU. TĀS VISS IR FUFELS